Prijava

A okle znate da pati?
Ako skviči i skiči i kmeči ne mora da znači da je to znak negodovanja. Okle mi da znamo da upravo svkičanje svinje nije neka oda radosti na svinjskom jeziku a da je ona u tom trenutku srećna i zadovoljna?

АХАХАХАХАХА СКОЧКО МРТВИ СКОЧКО, БОЛЕСНИ УМУ!!11111

Драга, лепа моја, предаторе није брига шта њихова храна воли или не воли. И, љубави, не мешај мужа у кухињу, то никада није изашло на добро.

Izvinjavam se na spemu ali me je Sizif naterao.
Sizife, tvoja je stvar kako ćeš kome da se obraćaš, tu ti ne mogu zabraniti ali moraš znati da postoje osobe kojima to mnogo smeta i koje bi trebao da poštuješ. Zamolila sam te da me ne zoveš tako a sada si prevršio meru. Druge nazivaj tako, mene nemoj.

Jankovicu, zapravo katana je sama suprotnost humanosti. Mislim, naravno da niko ne koristi jebenu katanu, ali ako gledas neki ekvalent- tipa koser klanje- to je jos gori i nemilosrdniji nacin ubijanja, jer se ne 'osamute' (u trenutnom nedostatku pogodnije reci) pre toga i zato sto se nozem samo jednom sme prerezati vrat, pa zivotinja umire sledeca dva minuta na veoma morbidan nacin.

Vučica21™ Дубоко се извињавам вашем вучијем височанству и понизно молим да ми се опрости. Такође молим господина супруга да ми не узме за зло, јер нисам мислио ништа нечасно. Жао ми је што сам ти нанео много сметњи и надам се да ће ево ово извињење отклонити твој душевни бол и све могуће последице моје непромишљености. Спремио сам вреле чауре да клечим на њима ради исукпљења превршења мере. И свечано обећавам да више никада нећу да те назовем неким непримереним начином. Ни у сну. Срећна сада?

Jankovicu, zapravo katana je sama suprotnost humanosti. Mislim, naravno da niko ne koristi jebenu katanu, ali ako gledas neki ekvalent- tipa koser klanje- to je jos gori i nemilosrdniji nacin ubijanja, jer se ne 'osamute' (u trenutnom nedostatku pogodnije reci) pre toga i zato sto se nozem samo jednom sme prerezati vrat, pa zivotinja umire sledeca dva minuta na veoma morbidan nacin.

Хм, у праву си. Онда ипак гласам за ракетни бацач. Тад неће ни да се ошамути, ни да се испрепада, а неће ни да је боли.

Јебеш то сад сам глед'о како то Монголи раде. Узму нож направе дубок рез да пресеку све артерије и вене, крв скупе у лавор (веле за потенцију), остало поједу. Буквално све, ни кости не бацају.
Е да, ја сам предатор.

Jednom sam citala o neko dvoje kako su bili u prostoriji sa inkubatorima za jajasca (kokosija) i lomili su ih, mazali se jajima i tucali. Zvucalo je hot.

Jedu li vegetarijanci insekte? A hljeb? Čini mi se davno neđe pročitah nešto da u hljeb postoje bakterije koje su potrebne da bi tijesto nadošlo, što li.

Ako je tako onda super, da im se ogadi i ovo malo hrane što mogu da jedu.

"vegani" su pederi, dabogda se od trave ugusili. A na balkan su "veganstvo" ameri plasirali da bi videli kolko smo mutirali od bombardovanja.

Ja sam jednom gledao kako kolju svinju i od tad sam vegan...

Jedu li vegetarijanci insekte? A hljeb? Čini mi se davno neđe pročitah nešto da u hljeb postoje bakterije koje su potrebne da bi tijesto nadošlo, što li.

Bakterije su posebno carstvo živog svijeta, tj. nijesu životinje.
U suštini bakterija i životinja su ista taksonomska jedinica.

Доиста занимљиво виђење, г. д Платапус. Можете ли елаборирати?