Prijava

PAAAAJAAAAAAAEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Gospod Bog se izurinirao po temi ololo do sad najčudnije mesto.

Pelene za odrasle.
Srećom, prohodala sam.

По сиротињи.

BOG!

U bre Majo, saobracajka neka?

Jednom se moj ortak popišo u vodokotlić, u nekom birćuzu. Kaže bila prljava wc-šolja, gadilo mu sei ladno zaklopio šolju, otvorio vodokotlić i olakšo se.

Испред дома пензионера, толико ме пресекло, ал' је срећом пуст крај ионако је било насред улице...

A penzioneri koma. Garant su bili ljubomorni, oni pišaju u katetere i pelene a ti nasred dzade:)

Било је далеко од видокруга, једино што сам ко дебил кренуо да спуштам панталоне па да пишам као азијат...

Moji drugovi su jednom pišali i kenjali u fioku, na ekskurziji.

Buksnomanijak 04.01.2012.

U pičku.

:))))

Пишао сам по београђанки, у канту за отпатке у шк, насред ибарске магистрале, са неког надбождњака ваљда се тако пише . лавабо, писоар, када, тераса

Prosli vikend u klubu guzva, izlazim iz wc i pustio vodu na lavabou perem ruke i pogledam malo bolje ono lik izvadio djoku i pisa u moj lavabo o.O Ja ga pitam pa jel mora u lavabo majka mu stara on meni pa guzva... sva sreca nije mi popisao ruke...

надбождњака ваљда се тако пише

лол

hahahahhahahahahahaahahahahahahhaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahhahahahahaha .......a i ovaj sto mu pisaju u lavabo. lik ti se ispiso u zivot bukvalno, trebao je jos i da te zagrli i da ti trazi da mu ga otreses kad zavrsi hahahahhahah sou brte

У флашу

http://costpriceja.com/store/images/Smirnoff_Ice_4b14cf2b3df8f.jpg

чији је садржај након тога, мој наварени друг, наврнуо...