Prijava

Sa vrha Maksija u Bagremaru, doduse nisam bio pijan, opklada je bila u pitanju.

Mali oftopik, al ipak u duhu teme.
Jednom, kad sam bio pijan ko bulja, pokenjao sam se u plasticnu kesu i gadjao zgradu bivse ribe sto sutnula, kurva raspala. Pogodio pod prozor spavace sobe njenih matoraca. Mos mislit na sta je to licilo...

AJ TEMA -DE STE SRALI SVE A DA NIJE UOBIČAJENO MESTO?

Mali oftopik, al ipak u duhu teme.
Jednom, kad sam bio pijan ko bulja, pokenjao sam se u plasticnu kesu i gadjao zgradu bivse ribe sto sutnula, kurva raspala. Pogodio pod prozor spavace sobe njenih matoraca. Mos mislit na sta je to licilo...

Sto offtopic, neka se i to baca ovde.

Moram kad ne znam nijednu kuću gdje su
vrata podruma vodoravno. Osim u
američkim filmovima, a to mi je malo
daleko :P

Ја имам водоравна врата од подрума. Дођи и пишај по њима!

лоло, колико ово погрешно звучи...

Doa, malo si odvratan. Nadam se da koristis kondom kad jebes.

Pufnice, davno to bese, sad sam drugi co'ek.
A koristim svaku priliku da jebem bez kurtona, mada, ako ti je neka uteha ne jebem bas cesto.

Pišao u jednom veceu u ono za dezinfekciju i na kvaku od kupatila u školskom.

edit: Ne znam dal se ovo računa, al kad sam bio mali, dok me komšinica kupala ja joj je popišao na facu, šta sam znao imao sam 5-6 meseci.

Pufnice, davno to bese, sad sam drugi co'ek
Sad se pokenja u kesu u gadje dirktno nju, da ljudi ne bi morali da čiste prozore!

Doa, jeste utesno cuti tako nesto.

Једном сам шорао на градско шеталиште са четвртог спрата. Чуло се као митраљез..

Sirotinja. Pišaaaaaaaaj!

Ja ne pišam sve otpadne tečne materije izbacujem preko znoja ali zato serem ko grlica redovno i retko.

Za barskim stolom, bio sam pijan, inace sam fino dete...

Na autoputu dok mi kola idu u susret...

Pufnice, davno to bese, sad sam drugi co'ek
Sad se pokenja u kesu u gadje dirktno nju, da ljudi ne bi morali da čiste prozore!

Jebeš mi mater , rečenica svega ima samo smisla ne.

A ja sam jednom inače pišao u ložionicu šporeta. Bio sam mali , pokušavao urinom da ugasim vatru pa ciljao sa pola metra , nije bio fin prizor kad se ispod kevinog starog smederevca pojavila žućkasata barica sa pepelom u njoj,

Е да, пишао сам у балон, па бацио са терасе.

Пре једно три године имао сам неку јебену температуру и буквално нисам могао да устанем из кревета. Од проклетих чајева ми се припишало и пошто нисам могао да устанем, извадим свог Лемивинкса ( тако зовем свој курац ) и пишам у чашу за чај. И дан данас користим ту чашу.

ja sam jednom mrtav pjan na sred raskrsnice nemal u glavnoj ulici grada(ima saht onaj sa rupicama) a stislo oce na oci izadje pa reko isti mu kurac kroz solju il diret u kanalizacioni sistem... fala kurcu bilo je 4 ujutru valjda niko nije video xD