Prijava

Манијаче ја сам гледао само оригинални "Петак 13", јесте слешер, али нема неке од најпознатијих елемената серијала.

ma nisam ni taj originalni, nekako šta znam, ne nalazim se u slešerima.znam,blasfemišem,al jbg...nema veze što sam izdanak osamdesetih:)

Синоћ сам одгледо ''Friends with Benefits'' и од сад, па надаље, убудуће - не наседам на ''ТО НИСИ ГЛЕДО!?'' приче!

Нисам гледао "Шиндлерову листу", "Леона професионалца"...
"Жаоку" сам гледао као клинац и више се уопште не сећам о чему се ради.

Шиндлерова листа је ок....Жаока, знам да је добар, ал дубиј ме не сећам се о чему се ради :).... Професионалац, пффф нешто и нисам стекао дојам да је тако добар филм као што се прича...

Професионалац, пффф нешто и нисам стекао дојам да је тако добар филм као што се прича...

Slažem se sa kostjom.

da jbt,Grin Majl,Sejving Prajvet Rajan i sve one Pirate s Kariba nisam

Ја сам гледо Петак тринаести само онај у ком иду на камп и јебу се, па се после пеку.

Ja nisam gledala Gospodare. Počinjala par puta i jok.

I nemoj. Gospodari su sranje, bolji Hari Poter.

Esam jedini koji nije gledao policisku akademiju

Esam jedini koji nije gledao policisku akademiju

Jok. Ni ja isto. Mislim da sam jednom samo počela da gledam 3 deo valjda.

Uh, šta sve ja nisam gledala :) Godfathera nijednog, Rosemary's baby, Gospodara prstenova...takođe sam htela i da ga pročitam, a nisam, jedna od stvarno retkih knjiga koja nije uspela da mi zadrži pažnju...zatim onaj Intervju sa vampirom sam tek pre par dana odgledala i odličan je film. Tvajlajt sam pokušala da gledam, uspela nekih deset munuta, film je žešće sranje...zatim nisam gledala Rejkvijum za snove, Insepšn, Avatar...od domaćih nisam gledala Kad porastem biću kengur ni Lepa sela lepo gore...
E, sad, htedoh da kažem što se tiče Harija Potera...ne znam što ga svi ovde toliko mrze..tj. i mogu da razumem ako ste samo filmove gledali. Ja sam do skoro bila opsednuta knjigama, i sad ih volim, znam u detalje da vam ispričam svih 7 delova, ali ovih par filmova o njemu koje sam odgledala su baš sranje i ja kao veliki fan sam ih nazor odgledala...uglavnom, pristalica sam teorije da je knjiga bolja od filma, pa vam preporučujem Harija :)
Da, nisam gleda nijedan film sa Merlin Monro ni sa Klintom Istvudom.

E, sad, htedoh da kažem što se tiče Harija Potera...ne znam što ga svi ovde toliko mrze..tj. i mogu da razumem ako ste samo filmove gledali. Ja sam do skoro bila opsednuta knjigama, i sad ih volim, znam u detalje da vam ispričam svih 7 delova, ali ovih par filmova o njemu koje sam odgledala su baš sranje i ja kao veliki fan sam ih nazor odgledala...uglavnom, pristalica sam teorije da je knjiga bolja od filma, pa vam preporučujem Harija :)

Baš to. I ja isto tako mislim. Kontam da nisu mogli u film sve scene koje su baš zanimljive da stave, jer bi film predugo trajao, a ionako nije kratak. Tako da su u filmu sve ispreskakali i sjebali. Knjige su 100 puta bolje. :)

Ja mislim da onima koji su samo filmove gledali, bez knjiga, ič nije jasno o čemu se tu radi :)

Ja mislim da onima koji su samo filmove gledali, bez knjiga, ič nije jasno o čemu se tu radi :)

I ja isto. :)

Не кењајте вас две. :D
Књиге нису боље од филмова, јер су то различите врсте уметности (ако се филм може сврстати у уметност). Ако си прво прочитао књигу, па гледаш филм, срање је зато што ти филм сјебе ону машту и слику коју си створио. Али ако одгледаш филм па прочиташ књигу, не замишљаш пичку, него глумицу која је глумила. Реално, малоумно је поредити филм и књигу.

Pričale smo konkretno o Hariju Poteru, a činjenica je da je on loše prenesen na filmsko platno. Pitaj kog oćeš :P

Prohujalo s vihorom, Kazablanku, Avatar , i Star wars....a zaista se po broju pogledanih filmova mogu ponosati i sa najvecim filmofilima