Prijava

Valdemare, čimi se da sam ovo prvo već negde čitao među tvojim definicijama.

Jeste, priznajem, plagiram samog sebe. Ali ko će nove pesmice smišljati svake godine! Osim možda ovog haikua iznad... I ispod.

Uvijek me je zanimalo ko ove pjesme smišlja?

Ниђе смјешнијег богохуљења не видјех. Маму вам јебем сељачку ја :)

A stvarno, haiku:

Srećan ti Božić:
Treperi liska hrasta
Iznad lomače.

Uvijek me je zanimalo ko ove pjesme smišlja?

Svoje ja.

Ko je rekao da se plagiraš? Nego bi to trebalo objaviti, recimo na naslovnoj, sad je baš prigodna prilika

Ma dobro te tvoje lijepe,no ove cirkularne.

Srećan ti Božić:
Treperi liska hrasta
Iznad lomače.

+23

Srećan ti Božić:
Treperi liska hrasta
Iznad lomače.

GENIJALNOOOOOO!

Postoji priča o Japancima koji su primili pravoslavlje: jedva su ruski misionari koji su ih preveli u hrišćanstvo ubedili da ipak nešto pojedu tokom posta, da ne pomru od gladi. Jerbo njihov japanski svakodnevni obrok je kao naš post, a Japanci hteli to da dovedu do bukvalnosti, do savršenstva. Pa sad kad vidim Srbina vernika kako čeka ponoć da se oždere od prasetine... Odo ja u šintoizam...

Нек' Четници Божић славе,
да окупе Србе праве,
нек' Кокарда вечно сија,
нек' нам живи Србадија!

Остао сам онај исти,
поздравља вас Србин чисти!

Сад ћу да тролујем неког лика:
У мојој кућу се прасе пече/а теби срећно Бадње вече!

@hladan.krompir Tvog Isusa boli zub. Pošto ni u jednom jevanđelju nije zabeleženo da je Isusa boleo zub, ТИ ВЕРУЈЕШ У ЛАЖНОГ ИСУСА!

Da mesto Hrista hodaš po vodi,
Srećan ti Božić, Hristos se rodi!
Da sve što želiš možeš da imaš,
Srećan ti Božić, Hare Krišmas!

Jebes mi sve ako ovo sutra ne budem slao, savrsena je!

http://www.youtube.com/watch?v=14oUpAmsS20

Tvog Isusa boli zub. Pošto ni u jednom jevanđelju nije zabeleženo da je Isusa boleo zub, ТИ ВЕРУЈЕШ У ЛАЖНОГ ИСУСА!

лолололол, ја верујем у лажног исуса. лололо

I Valdemare, pokazujes opste medicinsko neznanje, vidi se iz aviona da ga boli frontalni sinus. Produvali ga vetrovi sa Sinaja.

Оће од горњег кутњака да удари на синусе, доживео сам то, мука једна.

Jao, ja imam probleme s time, sinusima i tim cudima...

KUKURICE STARI PET'O,JA BIH TEBI KOKO MET'O. I JU PEVCE KOKA RECE,PA ZAR I NA BADNJE VECE? NAGUZI SE KOKO STARA,SADA MI SE MNOGO KARA. JEBACU TE BAS NA VECE BADNJE,PA MAKAR MI BILO ZADNJE. ONDA PEVCE SAMO BODI,SRECNO BADNJE VECE I HRISTOS SE RODI!

Mom caletu sinoc stiglo. Ja se krstio.