Prijava

Ahahahahahahaha! Umirem!

HHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA! Ne verujem.

Данкан Фергусон pre 16 sati

Ја ни ове године нећу добити ниједну, јер сам ухватио фазон да мењам почетком децембра број телефона, и тако већ пар година... Као што ми нико није честитао НГ, тако нећу ни ове године морати да добијем епи напад од количине глупости којима ћете ви, на жалост, бити затрпавани...

Код мене слично, мада ево имам већ исти број фазон 2 године. Него га не дајем ретардираним људима, лолол.

Isključen mi je. Ne mogu da pratim SMS književne ispade.

Ja sam izgubio telefon za NG tako da nemam tih problema

Neka Gospod sa nebesa kupi tebi Mercedesa,
a po želji dobrog Hrista neka bude dizel trista.
jer mečka je uvek u modi,
mir božiji Hristos se rodi.

Želim ti sibirsko zdravlje, jevrejsko bogatstvo, francusku ljubav, ciganjsku sekiraciju i američku sreću! Sve ostalo ima kod Kineza.

Ladno nisam dobio ni jednu poruku, al zato su me ljudi zvali :)

Ова тема је суво злато!

Da imaš telo k'o bilder bodi, na Lotou sedmicu ubodi, Hristos se rodi!

Крстићу се ко и прије јер мој нико клањо није ! Чувам образ родa свога, немам газде осим БОГА, три БОЖИЋНА недам дана за стотину рамазана. До смрти ћу остат исти поздравља вас СРБИН чисти. МИР БОЖИЈИ ХРИСТОС СЕ РОДИ !

IMAMO KOMPLEKSE, IMAMO KOMPLEKSE, IMAMO KOMPLEKSEEEEEEEE

Драги доме, Божић стиже... Знате је сви даље напамет, гарант.

KUKURICE STARI PET'O ,JA BIH TEBI KOKO MET'O. I
JU PEVCE KOKA RECE,PA ZAR I NA BADNJE VECE?
NAGUZI SE KOKO STARA,SADA MI SE MNOGO KARA.
JEBACU TE BAS NA VECE BADNJE,PA MAKAR MI BILO
ZADNJE. ONDA PEVCE SAMO BODI,SRECNO BADNJE
VECE I HRISTOS SE RODI

Знате је сви даље напамет, гарант.

Не знамо. Ја сам помислио нешто богохулно па нећу рећи.

Драги доме, Божић стиже

(.. а мени се...)
мислим да знате даље, гарант.

#1 Večeras je Badnje veće, fina atmosfera uz piće i sveće, mirno je veče. Ne dolaze gosti, traži od žene ribu, možda ona ne posti.

#2 Ništa lepše od naše seljanke kad se sagne da bere badnjake, suknja kratka, a gaćice šuplje, viri pi..ć ko detlić iz rupe. Mir Božji, Hristos se rodi.

Ništa lepše od naše seljanke kad se sagne da bere badnjake, suknja kratka, a gaćice šuplje, viri pi..ć ko detlić iz rupe. Mir Božji, Hristos se rodi.

Pre ovog poslednjeg ide: Zato mala nosi sada bodi (!?!?!?), Mir Božiji, Hristos se rodi...

"HRISTOS SE RODI TEBI I TVOJOJ PORODICI!"

Meni je ova nekako najbolja, odmah sam je zapamtio... :-)))

То није смешно. Христос богомладенац се родио свима нама и живи у свакој породици која верује у Оца његовог јер је хришћанска породица један од стубова вере наше.

E pa dobro onda...