Prijava

101 kg 174 cm 33 godine. Radim bilo koji sparing, samo da pročitam pravila, pre nego što počne. Nisam dobar u bilo kojoj veštini, ali zato radim hladne glave i uživam.

Sparinguje se mahom sa ljudima koje gotiviš, jer sparing nije međusobno odvaljivanje od batina, nego i kontrola udaraca, vežbanje pre svega. A u ring se zovu oni koje 'oćeš da biješ, tako da se naslov ne slaže sa prvim postom.

Slažem se. Sparing samo u Američkim filmovima služi za raspravu. Ali je dobro da ima tema. Osobito kada nekome bude falio sparing partner, ovde može da kuka.

Skočimiš kako u sred Bosne ne možeš da nađeš nekoga za berbu ušiju? U Bosni i na smotri folklora rade sparing.

+1
Moj zadnji sparing je bio sa mojim naboljim drugom, a i sve dok sam bio u treninzima sparingovao sam samo sa mojim tadašnjim najboljim drugarom iz kluba. Posle smo se pogubili vremenom....

A na Vukajliji...ne znam. Ili sam ja mnogo mator za to ili su ostali mnogo mladi...ili me mrzi.
Biće da je ovo zadnje! :-D

U Bosni, sprainguje se do krvi! :)

Џими pre 2 sata

Еди, ти си онда супертешка ваљда.

Елем, 25 година, 191 цм, 92 кила, значи тешка категорија. Не знам борилачке вештине, ослањам се на сирову снагу, а кад видим да зашкрипи, е онда вадим боксер.

Ене што је пичка :Д

Него, не помага ти снага оно вече, а? а?

Сад бих волио да са Џимијем спарингујем, иако је 10 кила тежи од мене и виши 5,6 цм... Да га мало исклепећем :)

Ја сам отприлике 184,5 и 80кг.

Тренирао прије сто година таеквондо, сад апсолутно ништа, мада ми бокс љубав па оно...

Е, да, волио бих и да тренирам бокс, али немам времена за то, а и морам прво факс да завршим јер нећу да ми тинтара страда прије вакта.

Сад ме ова тема подсјети и купићу џак ускоро.

Smarko pičko dođi za Bg početkom marta ili u drugoj nedelji februara da sparingujemo. :D

Е са тобом ме страх, знаш? :)
Ипак тренираш мма, јебеш ти моју љубав према боксу :Д

Престао сам да тренирам, немам тежине, тј оне плоче, а скупе су па сам мало закржљао тренутно...
Али ево дако купим тај џак макар, па ћу да вам дам поса' кад дођем и теби и овом модератору :)

Šta će ti džak, živ ti se čovek nudi.
BTW, kupi bolje ogledalo i radi šado. Em se lakše montira, em nećeš izazivati tektonske poremećaje kada vežbaš. Visi mi džak u potkrovlju, znam šta pričam.

20 godina 179cm 79 kg hrvanje

Шта је шадо, Драгишићу?
Знам да дрма оно смеће, али не бих насртао као сивоња него чисто технике ради и брзине... А и био би напоље, не у кућу никако

:čeka da se šanzam sam javi, ali zna da neće. pička:
:DD

Danas sam sparingovala u teretani, inače sam ovih dana raspoložena :D

Е са тобом ме страх, знаш? :)
Ипак тренираш мма, јебеш ти моју љубав према боксу :Д Престао сам да тренирам, немам тежине, тј оне плоче, а скупе су па сам мало закржљао тренутно...
Али ево дако купим тај џак макар, па ћу да вам дам поса' кад дођем и теби и овом модератору :)

biću nežan.
Elem, šado boks ti je mlaćenje vazduha, radiš razne kombinacije na zamišljenom protivniku, e sad dobro je ubaciti još neke elemente tu. Ali to me mrzi da ti objašnjavam ovako, kad nađem linkove pustiću ti na pvt. Trudi se da svaki udarac izvodiš pravilno.

Да, знам о чему се ради, претпоставио сам да је то то :)

vodi računa o svakom udarcu, nije poenta da umreš nakon trećeg, kad radiš šado boks poenta je u tehnici a ne snazi, radi u serijama od 3 minuta, bez prekida, što više udaraca, ali pravilnih, i kretanje mora pravilno da bude. Džak samo po sebi nije loš, ali se veoma lako sjebe tehnika.

shadow boxing - borba sa zamišljenim protivnikom ili sopstvenom senkom. Kod nas se to zove šado boks. Elem, boks je umetnost i zato je i najlepši borilački sport za gledanje.

Elem, boks je umetnost i zato je i najlepši borilački sport za gledanje.

+1

То!
Гледам људе док гледају бокс, они ништа не виде, само нешто кењају, и онај ударац у сису нпр, оно бре пукне као да му је главу одвалио и они сви ТОООО БРАВОООООООООО а ништа... Иритира ме то...