Prijava

Nije mi jasno od kud njima pomisao da će (u oba slučaja) gradska žena, obrazovana, materijalno stituirana da se izloži na seljaka sa dva zuba u glavi i smradom na podvarak? Kao pale su na šarm. Gledam bre ono i pomislim - jebo te, da li je moguće da ima ovakvih slučajeva van serija? Iskreno se nadam da nema.

A izlosila bi se na gradskog momka slicnih kvaliteta jer je on kao urban,jer provodi dane po kaficima,ne radi nista,izdrzavaju ga roditelji?Ali seljak je to,sta sa njim da imam,jel?

То је косовско ресавски дијалекат, већ сам споменуо. Је л сте учили српски у школи? Пола од вас не зна да наброји све дијалекте српског језика, могу да се кладим.Туга.

Jeste, kažu BOLNICE, i to jeste kosovsko-resavski dijalekat, ali Radoš u svojim solilokvijima smrdi na beogradski govor. Ne treba biti filološki obrazovan da bi se to uhom čulo.

Моја баба поштује Радоша. Ја поштујем бабу.

Moja baba ne poštuje Radoša, a ja poštujem svoju babu. Čast i tvojoj, ali...

Па кад је твоја баба нека професорка виолине у пензији. Моја баба је сељанка.

Vruć vetar je najjaka serija.
Kultna.

Ovo selo gori mi se nije sviđalo...

Btw, ja duboko verujem u umetničku vrednost Porodičnog blaga, iako je preterano.
Đoša i južnjaci, pa to je bio hit ovamo dole, jer NIKAD NIKO NIJE SNIMAO NEŠTO na južnjačkom diajlektu (kako se već stručno zove) a da nije jebena Nečista krv.
I kenja mi se od ovih beogradskih bandera kod mene kao u fazonu: Pa taj Pavić bruka naš narod ovde, nismo mi svi ko ujče Žitko!
S druge strane se divim Nikoli Simiću i Branimiru Brstini kako su stručno izneli onaj dijalekat, a ljudi pojma nemam odakle su, mada mislim da je Simić Beograđanin.

Камионџије је најбоља серија.

Каро Ољу Бећковић, шта?

S druge strane se divim Nikoli Simiću i Branimiru Brstini kako su stručno izneli onaj dijalekat, a ljudi pojma nemam odakle su, mada mislim da je Simić Beograđanin.

Зато што су глумчине.

Зато што су глумчине.

Upravo. Retka vrsta u današnjim domaćim pokušajima...

Ујка Житко је убедљиво најјачи лик у ПБ, а Брстина је по мом скромном мишљењу један од наших најбољих глумаца.

Радоша сам одгледао пар епизода и баталио, смара човек са својим монолозима и забринутом фацом, човек изгледа као да ће да се усере у сваком тренутку. Што се тиче Љубав навика паника - серија је добра због генијалних Секе Сабљић и Николе Симића, оне две дроље му дођу као нужно зло јебига. Зијах Соколовић је такође објаснио.

Отворена врата је добра серија, само је често величају као "једину светлу тачку у мору домаћег сељачлука и неквалитета" сератори са "домаће = сељачки = ФУЈ" менталитетом па је мало огаде осталима. Али иначе је ок.

Ja o Radošu Bajiću znam samo to da je služio vojsku u Vranju, u Domu JNA(valjda zato što je glumac) i da sam ga tamo video uživo prvi i poslednji put u životu, kad sam išao sa tatom tamo na ćevape, k'o i sva dobra oficirska deca. :-)
Imao sam valjda 7 ili 8 godina, možda i 10, jbmlga...

Радоша сам одгледао пар епизода и баталио, смара човек са својим монолозима и забринутом фацом, човек изгледа као да ће да се усере у сваком тренутку.

Aristotel po seocki načiNI.

Nisam nikad sastavio čitavu epizodu da odgledam. Ne smatram je dobrom, ali nije ni teška šitčina.

Mislim da je Balcanexpress najrpodavanija igrana serija. A ovako uz Vuka Karadžića, verovatno jos ima da se izvuče po neka.
Mislim da se kod nas prepletu istorijske, sitkomi i serijalizovani igrani filmovi Emira Kuste. Na to se pobiberi vrckavim humorom ala kursadžije. Tu nije krivica vas sa daljinskim upravljačima. Tu krivicu treba potražiti u legendarnim stručnjacima RTS-a.

Док не погледате филм "Трећа срећа" у ком наш врли Радош игра српског Казанову, нећете имати потпун утисак и увид у његов "уметнички опус". лолололол

Da l' je snimio nićpor sa Suzi?