Prijava

Хахахахахах како трут дојајно препричава филмове
Лаки ја сам реко не да је добра већ да може да се свари јер пази то је једини иако лош покушај прављења комедије после 2000-те то свакако треба ценити
Агенцију за сис и курсаџије не рачунам лоло

Boris Milivojević u Crnom Gruji objasnio kako se govori narodni jezik

Са овим се слажем 1000%!!! Не знам где је Радош нашао овај идиотски дијалекат? 'Идем у болниЦЕ, идем у чаршиЈЕ'! ВТФ??? Никада нисам чула неког сељака да оволико одвали...

То је косовско ресавски дијалекат, већ сам споменуо. Је л сте учили српски у школи? Пола од вас не зна да наброји све дијалекте српског језика, могу да се кладим.Туга.

Чак верујем да људи и не знају који је дијалект основ српског књижевног језика...

дијалект основ српског књижевног језика...

Заправо има их два Черногоде децхко.

sr.wikipedia.org/sr/Косовско-ресавски_дијалект

Ima samo jedan. To je krajiški direkat.

Заправо има их два Черногоде децхко.

знам, знам. Можда је зато и ова усрана серија добра, јер људи од кад су видели породично благо мисле да сви "сељци" у Србији говоре тако.

Постоји само један дијалекат, секуловско-швалерски!
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=87F6RklrGHw#t=457s

Имате две серије са наглашеним својим дијалектом а војводина нема ни једну
Видећете кад Чанку буде дозлогрдило
Са Чанком до победе

Ти ниси видео екранизацију попа ћире и спире лолооо

Nema leba od vojvođanske serije, kad krenu lale da razvlače reči, ima serija da se oduži na trista epizoda ko zmajeva kugla.

EDIT: Radoš Bajić je svojevremeno bio prvak Jugoslavije u kartingu.

Dugo smo bili na Zoama Zamfirskim i Ivkovim slavama. I ovaj sekulin švalerski smo čuli. Pa eto, i vojvođanski. A ĐE KRAJIŠKI? ĐE FILM? ĐE SERIJA?

Ова серија не може ни да присмрди Породичном благу што се тиче саме приче. О глуми и да не причамо.
Ко је два пута био на селу може да се увери да је Село баба говно. Силом прилика, одгледо сам можда две сезоне. Глума - ужас. Више личи на неку циркуску представу него на типична сеоска дешавања.

Више личи на неку циркуску представу него на типична сеоска дешавања.

Čisto sumnjam da bi narod želeo da sat vremena gleda autentično metanje stoki, bacanje govana vilama i riljanje bašte.

Dugo smo bili na Zoama Zamfirskim i Ivkovim slavama. I ovaj sekulin švalerski smo čuli. Pa eto, i vojvođanski. A ĐE KRAJIŠKI? ĐE FILM? ĐE SERIJA?

МИ ПЉУЈЕМО ПО МЕЈНСТРИМУ ДОК ОНИ ПРАВЕ ПАТЕТИЧНЕ ФИЛМОВЕ МИ ТРСИМО С ОЈКАЛИЦАМА
http://youtu.be/QKlNw2WAUzI

Radoš Bajić je svojevremeno bio prvak Jugoslavije u kartingu.

Sereš?

Пријатељу, ако хоћеш праву сеоску комедију за џ, дођи код мене на селу да заседнемо пред задругом једно вече. Немој да гледаш то срање.
Породично благо, с друге стране, је мастрална серија.

Радош Бајић је космати смрад.