Prijava

pa pojeo bih ga naravno,al pitanje koliko i za koliko ške samo.
EDIT:

шт као не би јели говно да вас кеш кој добијете обезбеди за живота. вас и вашу децу?

o da.

ја бих за ту цифру која би ме обезбедила, Елцис бот пево, облачио се у оно ретардирано одело и правијо мајмуна од себе, а ја бих згуто једно гомно, и ћао!

jebaga, to je isto kao "za koliko para bi dali da vas kresne crnac"...

zajeb je sto niko nece da vam plati, ni da pojedete govno koje tako socno svaki dan jedemo, ni da vas kresne crnac....

Ja bih autora Leonarda častila pivom da mi pokaže kako neće da potone, leonardo ili on, svejedno.

Znam lika koji je stavio govno u usta za 50 evra!!!!!! Boga mi !! I to ortak mu se pokenjao. To je bilo pocetkom 2011. Inace taj lik se cesto napije ili naduva, ali je tada,zacudo, bio trezan. Sta nemastina uradi :D

ja znam lika koji je kresnuo komsinicu brez dinara...iz cista ceifa....

Za sto evra. Treba kupium novi hard disk.

Garantujem da bi svi ovde na forumu pojeli to govno, samo za pravu cifru.

Jebe mi se da ga jedem ovako, koji će mi pare kad u bogatstvu nema inspiracije.

Ali... šta znam da mi dete oboli ili tako nešto, trebaju grdne pare za operaciju i da nemam drugog načina da ih nabavim, ma pojeo bi ga bez luka.

Шта је, никад нисмо јели говна, аа? Неко рече милион, ја бих за милион појео товар гована пред милионским аудиторијумом.

Бонус ако је моје говно.

Hahahahahahaha :D

Nisu govna ništa strašno, pitaj Bear Gryllsa.
To je u suštini samo materija, gadno je samo zato što ti mozak kaže da je nešto što normalno ne bi trebao da jedeš. Psi jedu svoja govna non stop i ništa im ne fali. A za one što ste mnogo uzvišeni da jedete govna za novac, vama pardon gospodo. Ja bi ćopio jedno za stotinak evrića, al bi mi veće zadovoljstvo bilo videti zgadjen izraz na licima ljudi posle toga. Po mogućstvu bi nekom opalio žvaku z'inat.

Proizveo bih uzorak za potrebe te opklade. Provizija 5% nagrade. Gramaža po dogovoru, primam narudžbe.

Koja je pojenta da te niko ne vidi? Kako doći do slave onda...?

Прво аванс, па онда говна!

Ne da bih pojeo govno nego bih čak i popušio kurac!!

Појео бих га да вратим студенцки кредит држави, а и да ми претекне за неко вукајлијашко брутално одваљивање од алкохола (на мој рачун). И курве да платимо... Шимејлови брез...

Ето...

Ma za pravu cenu .. progurali bi to nekako .. al' neće niko da mi ponudi pare !

Фејзбукманијак
шт као не би јели говно да вас кеш кој добијете обезбеди за живота. вас и вашу децу?

за ово, и под оним условима (без мириса, документовања) ЈЕО БИХ ПО ЈЕДНО ТАКВО ГОВНО СВАКИ ДАН.
замис'и, устанеш, пре запаљене пљуге и прања зуба сручиш сто грама говнета и онда цео дан чешеш јаја и не радиш ништа, а имаш кинту. боле те јајац за све!

Moćni Ming

Ne da bih pojeo govno nego bih čak i popušio kurac!!

КОБЈАСН!