Prijava

Negativno - Ništa me ne može nasmijati.

Jeste, mnogo sam podigao prag za šta je smešno, a šta ne.

Да, на више начина који дјелују небитно, али кад погледам и саберем све што сам видио и прочита' ође, па ја мислим да сам паметнији макар за два броја, и информисанији.

Takođe.

Dobio tik na levom oku.
Izgubio posao.

Ето, зато се моли за одабране, да упаднеш у топ100 ко Саншајн, па да се сатиреш од пичетине :)

Ја нисам им'о одабране две године, испадох из топ сто, тако да нема никакве шансе да јебем :(((((((((

Deky uspeo si u životu lolo

# 100
Nisi još "ispao".

Је л' то значи да још имам шансе да јебем? :')

Imaš još. Požuri!

ko o čemu, vukajlijaši o jebi!

Jeste, mnogo sam podigao prag za šta je smešno, a šta ne.

+1

ko o čemu, vukajlijaši o jebi!

Није све ни у сексу срно, има нешто и у сисама...

A zamisli da se neko omastio time, ovako hipotetički govoreći

Lik1: E ćao bejbe, imaš upaljač
Bejbe: Evo sekunda, samo da nadjem torbicu
Lik1: Usput, ja sam Straja iz Kragujevca
Bejbe: StrajaKg ? sa Vukajlije ?
Lik1: Da :šmekerski se kezi:
Bejbe: Pa što ne kažeš, idemo da mene da me spavaš dok ne zapevaju prvi petli.

Само да потврдим ово што Саншајн каже! Ми у првих сто се међусобно сатиремо... :Д

Сад без зајебанције на Вукајлију дођем кад сам баш у слободном времену... Значи испоштујем пријатеље, лепшу трећину, родбину, књигу, зарадим нешто, попијем нешто, па онда свратим овде да се мало изиграм...

Сад што је зима и што имам много слободног времена, то ја нисам крив... А искрено имам и добру секретарицу, ето је ту негде горе у постовима, зна знање, па ми она скрати списак обавеза, па оно имам времена!

Не јебем, али дркам ређе и дуже.

Л0Л
Није све ни у сексу срно, има нешто и у сисама...

jeste,će ti nabavimo neki dobar par,pa će jebeš i ti lolito.

Сад што је зима и што имам много слободног времена, то ја нисам крив... А искрено имам и добру секретарицу, ето је ту негде горе у постовима, зна знање, па ми она скрати списак обавеза, па оно имам времена!

kacam profesionalna i kad mislim prvo na preduzeće,pa tek onda na svoje dupe gazda!

Ево видите како је експедитивна! А? Шуш масо, и бежте те масне прсте од ње! Срно 30% плата горе!

Lik1: E ćao bejbe, imaš upaljač
Bejbe: Evo sekunda, samo da nadjem torbicu
Lik1: Usput, ja sam Straja iz Kragujevca
Bejbe: StrajaKg ? sa Vukajlije ?
Lik1: Da :šmekerski se kezi:
Bejbe: Pa što ne kažeš, idemo da mene da me spavaš dok ne zapevaju prvi petli.

Neću da potvrdim ovo, a ni da demantujem, hipotetički :)

Daj, Strajo, reci ima li koristi od ranga kod žena? lolo :)

Ja se satirem od pičke, ne znam gde bodem više.

Negativno - Ništa me ne može nasmijati. Šta god neko
provali malo mi fali da kažem "bilo ".

Шалабајзеру,
Ово је исто и код мене, али не знам да ли је позитивно или негативно. Сад, сећам се првих дана на вукајлији кад ми је свака дефиниција била који ЛОЛ, а данас се осећам ко да имам асбергеров синдрон, мало шта ме може искрено насмејати и одушевити. Мада, не мора да значи да то има искључиво везе са самим сајтом колико са да кажем, хобијем којим се ми овде бавимо, а то је чини ми се генерисање хумора, па тако, изгледа да је неизбежно да је судбина сваког кловна судбина кловна Паглијачија.

Дејс!
Ево видите како је експедитивна! А? Шуш масо, и бежте те масне прсте од ње! Срно 30% плата горе!

pazi šta si rekaa gazda,jedva čekam da si kupim si nove stvarčice,a i red je dopet odem na neku egzotiku,ubi me ova ledara u podgrudi.