Prijava

Јеботе снимиЈо сам рекламу, који сам муви стар. Одох ја одавлен да опет не изгубим љепоту.

Много сам негативнији и реалнији!
Доста фора сам покупио одавде, ПОШАЛИЦЕ

А да јебем...па, за мало. лоло

С љубављу,
Еди

zaljubila sam se zbog vukajlije
uskoro ću i da jebem zbog vukajlije
pomogla mi je vukajlija puno u životu :DDDD

Definitivno ne, ali s'obzirom da provodim najvise sat, u vrh glave dva to mi i nije toliko bitno. Sta bih radio u 11 uvece radnim danom?

Pomaže... najviše za zajebanciju.

Otkrio čari pasivnog duvanja gandže lolo

Otkrio čari pasivnog duvanja gandže lolo

Никад ниси био акцијаш лоло

Ja kako sam upo u top 100, da kucnem u drvo, satirem se od pičetine..

Pokupio sam dosta reči odavde koje pre nisam koristio, lolo

Реално, да ми Вукајлија помаже да јебем, не бих сада читао ове дефке и форум прелистав'о... "Хаус" ми једном помог'о да јебем... и бркови које сам мало пустиЈо...
Вука ми "само" помаже да преживим дан...

Ал' реално, била би фора ударити један пресликач на бобана с бројем твога ранга и спавати у рч... Какав би то сврш био!!!

Takođe otkrio sam šta znači smrznuti se ko govno dok čekam prevoz na mećavi u 4 ujutru.

sunshine
Ja kako sam upo u top 100, da kucnem u drvo, satirem se od pičetine..

ja se jednom pohvalio da sam odje, i ona me pita "pa koji si tamo?" rekoh cetristo i neki.
nije potrebno da napomenem da nisam jebo. i da mi se ismijala u facu. kao i ostatak drustva tad.
kad bolje razmislim, jedva i da komuniciram sa zenama od tad, ko da sam reko da ima kiticu od 7 santima lolo

ja se jednom pohvalio da sam odje, i ona me pita "pa koji si tamo?" rekoh cetristo i neki.
nije potrebno da napomenem da nisam jebo. i da mi se ismijala u facu. kao i ostatak drustva tad.
kad bolje razmislim, jedva i da komuniciram sa zenama od tad lolo

Ето, зато се моли за одабране, да упаднеш у топ100 ко Саншајн, па да се сатиреш од пичетине :)

Ja kako sam upo u top 100, da kucnem u drvo, satirem se od pičetine..

Ja kapirao da ću sad kad sam up'o među 200 i ja, ali ništa. Izgleda da samo ovi među 100 jebu.

Et' sad ispade da sam molio :D
Al nema veze jer JEBEM !!

Et' sad ispade da sam molio :D
Al nema veze jer JEBEM !!

Па наравно!

Pozitivno - Pokupio sam neke izraze s Vukajlije i koristim ih u govoru što zabavlja okruženje, mada i dalje ne jebem. Ali, biće.
Negativno - Ništa me ne može nasmijati. Šta god neko provali malo mi fali da kažem "bilo".

Moraš upasti među 100 kako bi jebao, Šalabe.

обзиром да већи део свога живота проводите овде, бићу јасан и кратак. Да ли вам је чињеница да вукајлијишете на било који начин помогла у животу?

Да, на више начина који дјелују небитно, али кад погледам и саберем све што сам видио и прочита' ође, па ја мислим да сам паметнији макар за два броја, и информисанији.

Да ли сте успели да јебете вукаајлијом?

Не, али бих вјероватно успио, још кад бих рек'о да сам мод, све би овлажиле сто посто.

Да ли вам је жена дала пичке због вукајлије?

Нисам жењен.

Да ли сте којим случајем добили посао због вукајлије.

Нисам, али због оног горе свеукупног, можда би ми помогло на неки начин.

Дакле изнесите све позитивне ствари које вам је вукајлија донела у животу..

Па од новембра 2009. сам прочитао доста смијешних и корисних ствари, овдје сам рецимо сазнао да је qwerty био онај пасворд, нисам имао појма о чему се ради. Или оно како је настала ријеч МОША, и тако доста ствари.
Има ту људи са којима сам стално у контакту и који су ми супер, а има и оних са којима се радујем сусрету и неком пиву :)