Prijava

Која, Дејше? Београдска?

Новосацка! Јебо те Београд! ЛОЛОЛО

Kafa je droga, isto kao cigare. Ljudi pričaju kako je piju ujutru zato jer ih rasani a zapravo lažu sami sebe laganjem nas, jer se na kafu navučeš (kofein) isto kao što se navukuješ na cigare (nikotin). Ja sam jedno vrijeme bio navučen na energetska pića, i kad ne bi popio 2 komada posle buđenja nešto me je rezalo u plućima. Sad sam se odvikao od toga sranja, samo sam pišao ka blesav od toga.

Новосацка! Јебо те Београд! ЛОЛОЛО

Пих, та ваша је спрдња лолололо
Знам како је :)

Mene boli glava uveče ako ne popijem kafu u toku dana.

Kafa je droga, isto kao cigare. Ljudi pričaju kako je piju ujutru zato jer ih rasani a zapravo lažu sami sebe laganjem nas, jer se na kafu navučeš (kofein) isto kao što se navukuješ na cigare (nikotin). Ja sam jedno vrijeme bio navučen na energetska pića, i kad ne bi popio 2 komada posle buđenja nešto me je rezalo u plućima. Sad sam se odvikao od toga sranja, samo sam pišao ka blesav od toga.

Отприлике ово....

Ја нисам никад пио осим кад немам без 50 центи док сам био у средњу (а сад јелте имам) па се $едне на ту кафу...

Могуће да није плацебо него једноставно након много кофеина, организам постане имун на њега, и не реагује као што би требало, исто као кад се кљукаш нпр кафетином за све што те мало заболи зуб или тинтара, па онда кад те стварно заболи зуб или тинтара не дјелује.

Мада, ја се нешто не сјећам то да ми се није спавало после кафе, можда што рече неко првих 15,20 минута.

Јеботе, ови студенти су стварно пичке. Само се жале. Идите чистите снег!

Јеботе, ови студенти су стварно пичке. Само се жале. Идите чистите снег!

Ја га малоприје чистио

Реме
Јеботе, ови студенти су стварно пичке. Само се жале. Идите чистите снег!

Да видиш ти шта је режим код мог деде...

Чистиш снег на једну гомилу! Па после пола сата одеш и пребациш га на другу гомилу! И тако у круг! Ал шта ћу кад је деда преживео Голи Оток! Мора га испоштујем! лололо

Bolje mačungaj da se razbudiš i pritom misli na predmet i učenje koje te čeka i ,posle malo, trebalo bi da osetiš strast prema knjizi... Onda je naglo dohvatiš, presaviješ na najzahtevniju lekciju i svom snagom uma prodireš u njenu srž. Ovo je tajni recept mnogih naučnika, koji su na vreme ukapirali da od žena vajde nema i da bez desne ruke nema nauke.

U dva sata si čistio sneg, Smare? Sad zamišljam svoju reakciju da vidim lika kako u ovo doba čisti sneg.

U dva sata si čistio sneg, Smare? Sad zamišljam svoju reakciju da vidim lika kako u ovo doba čisti sneg.

Ма нападао ми на сателитску, и морао сам да лупам лопатом да попада оно говно, и онда ми било досадно, па мало прочистио

Aaaaaaaa, onda je to u redu :)

Ево Реме овде има пар савета, ваљда ће нешто да помогне. :)

http://www.youtube.com/watch?v=r88cMAo7q64

Jebem li ga, popio sam kafu oko osam, i sad bih tako spavao, ali znam da kad bih legao samo bih blejao u plafon, a to me jako nervira...

Kafa ponekad moze da ima i obrnut efekat. Kofein je droga koja stimulise centralni nervni sistem, te imas osecaj kao da si dobio dodatnu energiju. Za razlaganje i dejstvo kofeina je potrebna voda, ali mu nije dovoljna kolicina vode koju si uneo sa kafom, vec koristi vodu iz organizma, sto dovodi do dehidratacije. Dehidratacija stvara osecaj umora. Tako da, uz kafu ili pre kafe, popij i koju casu vode.

Проблематика јесте у томе што оно што ви пијете није кафа. Кад прођете поред производног погона, мирише на све сем на кафу. Друга би ствар била кад бисте пили мока-кафу сачињену од квалитета.

Пробај пите и чаја.

http://2.bp.blogspot.com/-Mc2ahgqijtM/TdXF_z6j1rI/AAAAAAAAAjI/FUpMaNG80SE/s1600/hhhhhhhhhhh.jpg

pf, kafa...
rgnes, i u isto vreme ocistis i sinuse od slinavice sto si dobio sto si morao da izlazis jutros.

*za maloletne sugestivne mozgove: zajebavam se, ne pokusavajte pre ucenja inace ce vam jednacina 3 izgledati tako dobro da ces jednostavno morati da izadjes napolje da se istrcis po snegu

Друга би ствар била кад бисте пили мока-кафу сачињену од квалитета

Što je ovo marketinški.

Може, ако попијеш превише...