Prijava

колико минуса смеш да даш једном аутору?

Број није важан, као хејт се класификује све што представља намерно спуштање нечије популарности, односно давање минуса без читања, што модератори могу да виде.

Популарности? хехехе ајде добро, ОК, значи апсолутно се не ради о намерном/ненармерном спуштању нечије популарности, већ о реакцији на нечији зиљави его трип. Нема везе. Сад сам хејтер за сва времена, хвала на инструкцијама.

Није за сва времена, етикета се скида након недељу дана.
Ради се искључиво о намерном спуштању популарности.

Ja obožavam Dunjicu Slatkicu.Mislim da je jedna od važnijih pojava na ovom sajtu.Da li postoji mogućnost da je moderatori nekako pronađu (na primer preko e-maila,facebooka ili u gradu na kraju krajeva),da joj pogase duple naloge,aktiviraju glavni nalog i najtoplije zamole da se vrati na sajt i da nastavi da nas uveseljava svojim postojanjem?

Banovan! - Dupli nalog
Dunjica slatkica
Popularnost: 507 Pol: Ženski Poslednja aktivnost: 12.08.2009. Registracija: 14.09.2008. Sajt: www.furka.com ♥♥♥ zdravo! ja sam Dunja ♥♥♥
♥♥♥ 91. sam godište ♥♥♥
♥♥♥ volim druženje i ♥♥♥
♥♥♥ komunikativna sam ♥♥♥

Не постоји могућност.

@ lud - pročitaj ovo http://vukajlija.com/forum/teme/1536?strana=1.

Hteo bih da pitam moderatore zasto zyclon nije banovan zato sto se nije pridrzavao pravila : ^ Питање (аутор) - Одговор (модератор) ^ ?

Зато што је његов пост у потпуности користан и на месту.

Zyclon je i sam bio moderator, a i komentar koji je okacio je koristan, dobronameran i kulturan.

Само два обавештења за све ауторе који се проналазе у улози контролора рада модератора и коректности ове теме:

1. Препустите одлуке, спровођење истих, контролисање и бановање модераторима, они су зато ту.
2. Читајте први пост.

Da li je to normalno svaki put kada se ulogujem dobijem minusa koliko imam definicija, evo sad mi je neko sasuo 50. Zadnji put kad sa bio ovde isto me neko fino castio. Mislim ako je neki moderator to uradio onda mi odgovor ne treba.

nije... sredjuje se.

http://img232.imageshack.us/img232/2163/capturepd.jpg
http://img19.imageshack.us/img19/8156/51537176.jpg

Da li slike prikazuju izdrkavanje i otresanje na clanovima? Da li, u skladu s tim, mogu traziti da se to obrise i doticni moderator mi se javno izvine?

ne.
dodatno objasnjenje:
prvo je ne tako formalan odgovor, ali ti je ispunjena zelja.
drugo je igra na forumu.

ne vidim nikakvo izdrkavanje, ali mi se ne svidja takav ton. tako da, ukoliko zelis da se ovo ne produbljuje da ne bi doslo do dodatog otresanja, toplo preporucujem da se ovo zavrsi ovde. (preporucujem=zahtevam)

imam jedno pitanje u vezi pvt-ova.da li je izvodljivo da se obrisu pvt-ovi koji su mi stigli od famoznog mome?

То могу да ураде само Мома (ако си ти обрисала своје одговоре ако их је било) или Каизен. Пошаљи Каизену ПВТ.

A primijetio sam da su pojedini u banovane autore tamo ihaha. Jesu li većina njih tamo trajno banovani? Ako nisu, zašto ih ne razbanujete? Mislim, ne vjerujem da će onaj koji je banovan prije pola godine i nije još razbanovan slučajno doć' na sajtu onog dana kad bude razbanovan, pa kaže "Super, taman sam stiga' na vrijeme.". Ja smatram da bi pola odande trebalo da bude razbanovana. Ne moraju svi odjednom, neka bude po otprilike 5 njih svaki dan, ako ništa drugo, dio za banovane će bit' pregledniji. Ipak je ovo sajt, a ovo su riječi, ne vidim potrebu za "doživotnom robijom".

A sad mi pade napamet, valjalo bi i onim hejterima da se poskidaju naljepnice, jer te naljepnice traju po nedelju dana.

Kako se postaje moderator i kako se (ako se) gubi status moderatora???

Мешја, сви са списка банованих су бановани трајно са разлогом, да ли је био у питању дупли или понашање, или су трајни бан добили након више 24-часовних банова, и неће бити одбановани.
А хејтерска етикета траје недељу дана, осим ако, аутор не настави са истим понашањем, чиме се она продужава.

Juka the Natakaren, модератор се постаје предлозима осталих модератора, а коначном одлуком администратора, а статус се губи или својевољно или одлуком осталих модератора на челу са администратором.

Ја бих да замолим за милост и да питам да ли је икако могуће да се санкционише број дефиниција на тему параде поноса. Харлекин је отворио тему на форуму и можда је то боље место за расправу. Ово сад већ постаје сувише.

Хвала.