Prijava

Evo pošto će još malo "Dan zaljubljenih" pa sam hteo da malo pričamo o tome. S' obzirom da neki ne veruju u to, a neki to obožavaju, pa da vidim Vaša mišljenja.
Pročitao sam na fejs-u neko je objavio:

"Jebeš Dan zaljubljenih, kada sam ja zaljubljen svaki dan"

Pa jel' i Vi tako gledate na 14. februar ili sa neke druge perspektive?

"Jebeš Dan zaljubljenih, kada sam ja zaljubljen svaki dan"

Imam i s kime, imam i pare za poklone, ali neću da slavim. Meni je bukvalno svaki dan takav.

Наравно да друкчије гледам на 14. фебруар. Па свети Трифун је јебему! Налочем се вина к'о свиња и не знам 'де ударам. А и све паре за поклон ми осташе у кладионици, сад не знам ни како пар флајки вина да купим, а камоли поклон.
едит: Ау, и лига шампиона, тачно! Па ни за пар тикета нећу да имам, зло.

Немам коментар. Али бих волела да добијем неки страва поклон.

ja ne verujem za kaj se sve otvaraju teme.
kakav bre dan zaljubljenih, kakvi bakrači?

oće žene kačiti sise ođe taj dan da se zaljubimo u njih?

brate, ovakva tema ima garant...

Црно, што си хејтерка? Баш је кул тема.
'Оће, буро, сигурица!

Не славим га, јебеш то. Ионако се ложим на једну али беше педала, крај. Ником ништа не поклањам и нећу излазити, који ће ми курац то.

đaftarizam,ne znam,nikad ja to nisam slavila...
ali,možemo da slavimo skupa,da se naučim!!1

Vidi, ajde ime teme i taj mentolski dan i mogu da istolerisem. Ali tvoja poruka na pocetku je prevazisla svu patetiku i proseravanja, sa sve citatom sa fejsa koji si verovatno skinuo od neke raspale kurve koja je zapravo mislila da prima palamare razlicitih n.n. lica svakodnevno.

Хајде, биће баш забавно! Купићемо једна другој цвеће и чоколаде. И онда ћемо да пијемо вино и да се чежњиво гледамо. А можемо да слушамо Жељка Самарџића. Јоксимовић је оут, он се оженио.

корнелије, можеш и ти. Пошто си соло.

Предиван празник. Мислим да би сви требали тај дан да стану и да се запитају, можда узму слободан дан, посвете се особи у коју су заљубљени, уживају. Купе неки леп поклон.
Ове године ћу себи да купим неки лепи џемпер!

У потпуности се слажем са Александром. Иста ситуација.

Izvini, nervoza me je zaslepila. Vidim sad da se radi o statusu muskarca. Promenicu "kurvu" u "pedera", ali poenta je ista.

Мени је све то хипстерчина и дан заљубљених је ТРАНСФЕРЧИНА, живели комуњарски празници!

Ja cu samo da kazem ovo
Св. Трифон Зарезан.
Takva je tradicija vekovima u mojoj familiji. Imamo vinograd,odemo te orezemo prvi cokot od ulaza i zalijemo ga vinom pa se vratimo kuci i svako pravi svoju organizaciju i nalivamo se vinom.Memam ni volje, ni zivaca a ni potrebu da slavim nekog tamo Valentina koji sa nama(mislim na moju kucu i porodicu) nema ama bas nikakve veze.

Непријатеље, купићу ти ја и чоколаду уз то. Ону у облику срца.

Џафтара
Хајде, биће баш забавно! Купићемо једна другој цвеће и чоколаде. И онда ћемо да пијемо вино и да се чежњиво гледамо. А можемо да слушамо Жељка Самарџића. Јоксимовић је оут, он се оженио.

корнелије, можеш и ти. Пошто си соло.

koje cveće voliš draga?
vino uvek može, a posle vina neka masaža eteričnim uljima i topla kupka...
:migmig:
željka samardžića slušamo za osmi mart. sad možemo sergeja ćetkovića!
kornelije,ako poneseš poklone, dobrodošao si, uživaćemo lajka bos.

Vidi, ajde ime teme i taj mentolski dan i mogu da istolerisem. Ali tvoja poruka na pocetku je prevazisla svu patetiku i proseravanja, sa sve citatom sa fejsa koji si verovatno skinuo od neke raspale kurve koja je zapravo mislila da prima palamare razlicitih n.n. lica svakodnevno.

Ne znam koji je tvoj problem stvarno, ali ja sam hteo da vidim vaša mišljena za taj dan, jer ja to nikad nisam slavio, a sada je baš bilo na TV-u i svugde po netu da će biti neki koncerti i slično. I ja sam samo hteo da vidim šta vi mislite o tome. Sad ti pričaj da sam peder ili bilo šta, ne dotiču me provokacije :)
Slobodno mi filozofiraj i pravi se pametan. Ali vidim da nisi. No lajferska posla.