Prijava

Да ли је ико икада заборавијо ову игру? Да ли пикате и данас понекад? Ја да, имам је на мом писију1 Текен фор лајф!
http://www.emuparadise.me/fup/up/52414-Tekken_3_(E)-1.jpg

Realno, carska stvar. Nisam pikao odavno, ali se sećam da sam gotivio Kinga, fazon kralj životinja a car.

ја обожавам Пола, ево сад сам малко као пикао и из оног његовог ударца две руке и назад сабија цео хелт! КРАЉИНА!

Ууууууу, ја сам убијала Текен5. Кристи најјача и ти фазони. :) А најгори ми је онај Пилот јебени, пичка.

Опааааааааааа, може ли се преко неког емулатора ово играт' на компу ?

Можда и може, мада нисам никад видела да неко цепа на компу.

Imali smo dvojku na automatima kod škole, divne uspomene. <3

Može naravno, postoje emulatori i za playstation i za playstation 2.

Istina, nikad nisam bio osobit ljubitelj Tekkena, SoulEdge nosim u življoj uspomeni.

Не да сам играо него сам га докторирао. Никад нисам играо с неким ко је бар приближно могао да ми парира. Еди, Кристи и Леи су обично избор аматера јер раде врло просте форе. Еди и Кристи само икс и круг дрндаш и раде триста курца, а Леи оне две стандардне комбинације чишћења и кружног/полукружног ногом, исто на круг и икс. Ако бих морао да издвојим омиљеног, можда би то могао бити Маршал Лов. А иначе уз њега сам много готивио и Пола, Кинга, Џина, Казују, Joшимитсуа, ону рибу Xiaoyu и да не ређам даље, нема смисла, јер сам са скоро свима знао одлично да играм. Само ми Џулија и Ана ишле на курац. Нина је кул.

едит: Једино што ме нервира у вези Текена је то што имаш мали хелт, па може да се деси да ти нека незналица узме рунду на кењажу. А и она глупа фора кад не даш противнику да падне па му изарчиш пола хелта онако у лету. Иначе најбоља Намкова табачина коју сам ја играо је Урбан Реин на плејстејшн 2.

ја обожавам Пола, ево сад сам малко као пикао и из оног његовог ударца две руке и назад сабија цео хелт! КРАЉИНА!

Jes da ne smije da primi udarac prije toga, ali je gotivan potez.
Taj treći dio sam igrao ubjedljivo najviše. Jeste skontali u koliko se filmova i serija pojavljuje Tekken? Kao ono, sporedna radnja dok neko blebeće sa strane.
Igrao sam skoro na emulatoru tekken5. Krivo mi je što ne mogu da igram šesticu i nisam je još probao, da vidim Dragunov kakav je, jer mi je zanimljiv u filmu.. A peticu sam igrao i na faksu, na soni trojci, prije jedno 3 godine. Uglavnom, nije naivna igrica, ima tu i taktike i proračuna i zajebancija. Kod nas u igraonici je bilo pravilo da ako igraš sa Edijem, nema plesa, pa ti onda uzmi crnog. Onaj okret sa Law-om ili udarac iz okreta Kinga su me nervirali kod protivnika. A i Jošimicu je imao neke jebene pokrete. Najviše sam se nervirao kad me King uzme u mašinu. U petici, Devil Jin je imao ono sranje što puca iz očiju pa može šupački da privede meč kraju. Eh, kad se sjetim, znali smo cijelo ljeto da kuvamo tekken i cirkamo pivo :D

Uuuuu, koliko smo to ja i burazer pikali na moru, haos! A petica me je razočarala zbog one fukse Kristi š'o glumi Edi Goroa. Mož' ga duva fuksa, neka sama smisli svoje poteze! Pravda za Edija!!!1111 Jedino što mi je do jaja u toj petici je Džin Kazama. A u trojci me je burazer drao k'o volinu sa Edijem. Nisam neki igrač, ali ne da volem igricu nego to nije normalno! Fejsmanijače, si skinuo Teken ili si imao na disku, pošto ja nisam mogao nigde da nađem?

Vooleo bih mnogo da imam sad PS1 i ovu igricu, igrica je CARSKA!
Jebe.

Sve trazim neki PS1 da uzmem.

Тројку докторирао на Сони кецу, петицу на Сони двојци. Боксер сабија, с њим добијам 19/20 партија.

http://www.gamersbin.com/attachments/f137/8347d1312339660-steve-fox-tekken-5-wallpaper-steve-fox-wallpaper-steve-fox.jpg

Исти случај је и са кик боксером, Брусом:

http://www.gamersbin.com/attachments/f137/6469d1312106193-bruce-irvin-tekken-5-dark-resurrection-wallpaper-bruce-irvin-wallpaper-bruce-irvin.jpg

Њих двојица, ако се мало увежбаш, су незаустављиви. Уз то додајем оног Рејвена из петице, лик који је средини кад се бирају ликови.

Из тројке омиљени лик Пол, баш због специјалке која узима неких 80% хелта. :)

samo KAZUJA MIŠIMA! PLODIJO SAM SNJIM!

Stiv je zanimljiv jer ima eskivažu, odnosno dvije eskivaže, a može da se okreće istovremeno i sa analogom, pa da se izvuče i onda poklopi onim jačim udarcem. Sad se baš ne sjećam koje su kontrole :D
Kod Brusa su noge mama, a mislim da ima i majgeri, malo sam zaboravio. Uglavnom, sa ovom dvojicom sam igrao arkad mod, peki baš si ubo :D

Једном сам нашао Текен тројку портовану за рачунар, али не знам где ми је сад, нити одакле ми. Имам смеће од рачунара па не могу да покренем преко емулатора ништа. А баш ми је криво, с времена на време осетим носталгију за тројком.
Иначе, Јошимицу је увек био најготивнији.

Ja sam igrao peticu na emulatoru, a na petici imaš keca, dvojku i trojku.