Prijava

na pocetku sam mesao elektricara i ziklona

Уникат, нико ме није мешао! Јао какав сам баја, ипак само ја јурим младе невине рибе лололо....

Hugocaveza i Huga (ili Chaveza), očigledno. Lavanda, Lotusov cvet, Lavender girl, sve mi to isto. Francky i Frenki delevra u početku. Buksnomanijake.

EDIT: Zajebah se.

Francky i Frenki delevra u početku.

je jedna osoba, ja sam Frenkija Delevru pomiješao s nekim drugim, cne znam kako se zove, eto kolko sam ih pomiješao.

Ja sam u početku svog bitisanja na sahajatu mislio da su Sos, Dub, Remac i Reme sve jedan te isti lik sa više duplih. Posle sam samo mešao Remea i Remca.

Ja sam jedno vreme mešao dotera i duba.

ja dotera,tulumbca i tandrcka(etomene)
mislio sam da je to sve jedan lik

Ja duba, remca i kizu. I druge bosance. Mesala sam vecitog cinika i dvajta, i frenki vajlda i delevru.

не мешам ауторе, мешам жене.

Ја Електричара и Електричара :)))

I Bosance sam miješao i pojedine još uvijek miješam. Mene su oni BUKVAlno isti.

Butt

Ja duba, remca i kizu. I druge bosance. Mesala sam vecitog cinika i dvajta, i frenki vajlda i delevru.

Лоло, ТИ МЕШАШ! ;)

pre sam mešao Jogurta i Burzuma, eto priznavam!

ТИ МЕШАШ!

Svaki dan. Razbijam kako kuvam.

ја мешам КАФКУ у ГРУЧА МАРКСА. Не готивим ни једног ни другог, па ваљда зато. А најјачи пример за то је кад сам сазно да је Пантела Кафка, пре него што је он објавио то, Данкану сам на ПВТ реко да је Гручо Маркс Пантела. И кад се Кафка одао, ја се сетио да није он лололо И тако!

Ma ajde, mešati remca i remeta je objašnjivo, kao i mešanje pekkija i džema.

Ja sam u početku mešao stefija kostića i fejzbukmanijaka.

Ja sam u početku mešao stefija kostića i fejzbukmanijaka.

Брате ај како мајке ти?ллолол

Ја сам мислио да су Данкан, Цара и Могша све један исти аутор :)

ne znam, slobo....evo vraćam film, tad je bila otvorena tema sa fotografijama vukajlijaša, i ja sam kao svaki novi vukajlijaš, stalker, mor'o da pogledam. i tad sam video i stefču i tebe, razmak par strana i mnogo ste mi bili slični...

u fejze šta ti reko......... <3