Prijava

Oooo pa jesam ti reka da sam htio da dodam i više al da su rekli da ne vataju signal... ništa mene to ne ide u glavu što je mene sa netom. Ja sam ubjeđen sad da su gušterovi izjeli kabal... a sad ove kiše muka me da kopam preko one livade mrzne da bih uvodio telekomov

Kad ce moci da se igra Techies?

pa kad ga ubace lolo

Ubacise ga malopre, igro lik samnom u timu.

I jos mu prvu stavili da baca one bombe, ne mora ni da prilazi baci u sred team fighta! Jebem mu majku malopre puko dobijenu partiju sa Alchom bio six slited i nemam đe gem a ove moje retarde bole kurci i usere nas Furion i Cent.

Druga techiesova je najjača mađija u igri. Tolko ljudi kuliraju tu magiju da je to sramota. Jača neko voidova ulti ako je dobro namjestiš

Tecis je kurcina od heroja, realno

Koliko sam se smorio, necu da igram ranked meceve jedno mjesec dana
samo normal, dok ne prodje tekis hajp

ja odavno ne igram rank, smor mi je taj toliki tryhard da gledam

juce su ih ubacili

ko kaze da je techies sranje taj nema pojma o doti. dobar techies, ne ovi pab vonabiji.

@Kuen:Pa dobro,tehnicki nijedan heroj nije sranje ako umes da ga igras,sve zavisi kakvu strategiju si zamislio za igru,za sta ti taj heroj treba.

Tečiz je odličan da napravi prostor za tim. Naročito dobar u brzim gejmovima koji se oslanjaju na agility semi kerije tipa bloodseekera ili mirane i još nekim herojima sa skill shotovima kojima treba taj prostor u užem smislu (lol). Ako prva i dalje roka kule onda stvarno ne vidim kako može biti loš...
Može čak i da ide jungle čim malo stekne level i uzme mana boots... Na lejnu je zajebano što keriju može uzeti dosta golda ali kapiram da ako ideš trilane, da prva neće biti dovoljno velik level da sjebe kripvejv odma. Mislim da može i safelane solo protiv npr. invokera.
Taj jungling potencijal mu je najbitniji jer može da farmuje jungle npr. dok ne prođu protivnički ili ne stignu tvoji sentriji da dewarduješ. Druga normalno najjača timfajt magija, nenormalno potcijenjena za vrijeme dote 1.

nijesam apdejtovao od vremena pa do danas. Mada moga bih sjutra vala da probam. Turiću noćas da se apdeytuye

Pa stavi sad debose pa igramo oko 2-3 izjutra. Ja sam svakako posle tekme online do nekih 4-5 a sutra sam ceo dan.

Ne mogu, već nešto skidam, a i nvjrjum da ću igrat oko 2-3 oću da spavam poslije utakmice jer se cijele neđelje budim u šesipo