Prijava

IceFroge ako citas ovo, izbrisi Techiesa. Previse smara...

nisu sjebali tinkera, samo su sklonili taj composite tip dmga, magical koji je isao preko spell immunityja. to nije toliko strasno, i dalje je prejak.

videcemo kako ce ovo sa runama funkcionisati, sad nece biti da dodjes na jednu stranu a ona na drugoj jer ce uvek biti po jedna na obe strane od kojih je ta druga bounty runa.

i ovo za bkb je dobro, nema vise kupis novi pa imas 10 sekundi.

Jel moze meepov klon da kupi rune arei?

i ja sam imao ideju da ubace runu za exp i runu koja daje tipa 200 golda.

sto se tice klinksa jedino ako su mu stavili da moze da jede aciente, dovoljno je bilo iz proslog patcha sto mu fire ide kroz bkb.

inace totalno mi je debilno ovo tipa 4 patcha budzis cena pa ga u petom prekrcas.

omg ladno daje gold i ekspiriens.

ne moze papete, moze samo original, i jedina runa koju ciji baf mogu svi dobiti je double damage, ako su blizu njega kad pokupi.

ovo za chena i anciente nije toliko op kad pogledas jer ti kripovi retko imaju aktivan spell, a chen uglavnom vuce kripove zbog njihovih korisnih skillova. eto jedino kao za push da uzme ancienta.

Runes are replaced every two minutes if they are not picked up

Glyph of Fortification cooldown is now refreshed whenever you lose a Tier 1 tower
Tier 2 Tower's armor increased from 20 to 25
Tower bounty gold for destroying Tier 1/2/3/4 reduced from 264/312/358/405 to 160/200/240/280 (denied is 50%)

Added a Bounty Rune ? (Grants 50 XP +5 current min and 50 gold + 2 current min. Can be bottled)

Nisu sjebali Tinkera? LOL

Tinker je najviše sjeban u ovom peču.

Skinuli mu composite damage na mašine, sad ne može da stakuje i farma ancinet kripove tako da sad nema brzog rush-a za BoT. Nerfovali Dagon - povećali mana cost na svim nivoima, nerfovali E-blade - sad moe samo druge da stavlja u ethereal, a sebe ne može, time omogućujući da ga right-clickeri uzjebu. Još je Blink Dagger maksimalno nerfovan.

Bip je top pick do sada, a od sad će da bude ista situacija sa njim kao sa Morphlingom posle TI2. Drugim rečima, njegov competitive pick rate će naglo spasti, biraće se možda jednom u 10 igara kao situational.

Jedino što mu ostaje netaknuto je taktika sa Sheepstickom.

Kako nisu sjebali tinkera, ne može da farma anciente sa maršom, a i etheral i dagon su nerfovali.

Sad je gondar op, šuriken bije sve u 900 range lolo

MoM na Spirit Bear-a new meta

jedino je sranje uklanjanje orbova, sad klinkz uzme deso i pocepa te recimo.
ali kontam zasto to rade, da se heroji koji se ne igraju toliko opet vrate u prvi plan.

bice interesantno u cmu sad, kao i u kompetativ doti, sa terrorblejdom i legionom.

Aegis duration decreased from 6 minutes to 5

I feniks terrorblade novi combo

Još je Blink Dagger maksimalno nerfovan.

Samo su mu povecali cenu za 100.

jao da, na to sam i zaboravio, da sad nema farmovanja ancienta, nisam uopste razmisljao o tome, gledao sam na to samo kao sta ima veze jebes bkb i spell immunity.
da, jebeni etheral je sad kao u kecu pre, ima projektil nije vise instant, nema sa tinkerom tp shift etheral shift dagon shift blink aaaaaaaaaa

Sad je gondar op, šuriken bije sve u 900 range lolo

bije, ako su svi trakovani. tako da i nije toliko op

Bloodseeker vise ne dobija procenat HP kad ubije nekoga?

dobija, izgleda da su mu trecu magiju izmenili poprilicno

Shapeshift speed increased from 522 to 650

znaci 522 vise nije max move speed. interesantno.

Ogre Magi

Base HP regeneration increased from 0.25 to 2.5
Fireblast damage reduced from 80/145/210/275 to 60/120/180/240
2x Multicast chance increased from 25/40/50 to 40/50/60%
Multicast spread interval increased from 0.3 to 0.4 (affects Ignite and Fireblast)

od danas definitivno moj prvi pick ako moram suporta da pickujem