Prijava

ja igro liona ortak igro linu, void izmaksovao bektrek mi probali da ga sprzimo sa R on izbegao oba..............................................otiso kezual, kao da nista nije bilo

Noć kada sam saznao da me djevojka vara, ležao sam kraj nje, gledao njeno lepo lice i razmišljao o tomo gde sam pogrešio, šta je navelo na to a mislio sam da sam sav njen svijet. Ujutro sam ustao pre nje, pokupio svoje stvari i nestao zauvjek. Prošlo je od tada 2 godine, nikad joj nisam objasnio razlog mog odlaska, a dan danas kad je sretnem....zatreperim....

lol ogma. op void.

jel igra neko hero chalenge? ja sam dosad presao 20 heroja iz 26 game

Ja sam završio 3-4 heroja iz isto toliko pokušaja, ali mi onda došao andajng kojeg ne mogu da podnesem i tad sam i batalio .. neću ga ni igrati, jebe mi se za čelendž

ja sam danas prosao und, otisao oflane dosao solo antimage. smarao ga prvom, ubio ga 2x izdominirao lane i gg.

sad sam 22 iz 29 gejma. lancera sam iz 4 pokusaja ostalo sam uglavnom iz prve.

a sta dobijes kad to ispunis?

ja presao paka iz druge sad mi je ursa na redu tako da sam se smorio i odustao

dobijas trofej koji vredi go kurac i priznanje da si uspeo u zivotu

pa dobijes zelju da odigras neki game sa herojima koje inace ne igras uopste.

Meni meepo 4 heroj, a čak nemam na tastaturi za micro skills, jebeš trofej ionako.

Sta nemas na tastaturi za micro?! lol

Pa ono što bi na w3 tastaturi bilo F2, F3, F4 i brojevi.

Pa brate ne moras da koristis f2,f3,f4... lolooo, mos da stavis na koje god oces slovo ili broj kog god oces mepa ili grupu njih.

ja koristim samo tab da ih menjam, a posto brzo kucam nije mi toliko tesko da 4 puta stisnem tab+w u razmaku od pola sekunde
mipo je opasan heroj, volim da se kurcim s njim ponekad ali ga ne igram

ctrl selektujes grupu i pritisnes broj

ako ne znas da mikrujes ne mozes da igras vorloka, mepa, pandu, visage... mislim mozes ali mnogo lose

mozes igrati vorloka nije potreban neki mikro za njega
po meni najtezi su lycan, lone i chen

pa kazem nije ako hoces lose da ga igras.

Pa brate ne moras da koristis f2,f3,f4... lolooo, mos da stavis na koje god oces slovo ili broj kog god oces mepa ili grupu njih.

100% sam mislio kako nemam te dugmiće na tastaturi, bravo brate.

mozes igrati vorloka nije potreban neki mikro za njega
po meni najtezi su lycan, lone i chen

Što se likana tiče... gluposti. Znam likove koji kad roshuju ne umiju ni vukove da pomjere da switchuju agro a imaju bolestan winrate sa njim. Kad im kažeš šta treba da rade su u fazonu "ja ovako igram cijeli život nemoj me ti sad učit." Odu u šumicu vukovi im umru poslije 5 seqndi i dođu mi na lejn da mi uzimaju farm sa nečim tipa mortredice ili voida... Bkb, dagger i abysal i možeš da mlatiš dugmuće po tastaturi i klikćeš u prazno nekoga moraš da ubiješ i uz to 99% preživiš lol.

Čen je MID KERI nije mikro suport! Tvrdim!!!11

Generalno mikro heroji nijesu toliko teški kad imaš okej ping samo je ljude muka da ih uvježbaju ili barem testiraju protiv botova ili u lobiju sa čitovima i onda im dođe challenge i odjednom "Must pik visage firss tyme play challegnee!"
MRŠ!

Inače, primjetih nešto zanimljivo. Omniknajt na dotabuff ovog mjeseca 60% winrate... ne vidim da se išto mijenja u zadnjem većem patchu al je realno za pubove fejsrol sa aganimom i refrešerom i pocket bkb-om. Dođeš da pušaš, on bači ulti, njihova 3 bkb kerija upale imunity, on da repel sebe i ovom drugom. Onda šine refreš pa opet upali ulti, pa uz to kad istekne keriju bkb on mu opet da. Imaju i fortify uz to... Pa jebo te 30 seqndi stojim tamo kao debil treba ti 30 lina i 30 nekrolajtova da ih pobiješ... možda...