Prijava

Što se likana tiče... gluposti. Znam likove koji kad roshuju ne umiju ni vukove da pomjere da switchuju agro a imaju bolestan winrate sa njim. Kad im kažeš šta treba da rade su u fazonu "ja ovako igram cijeli život nemoj me ti sad učit."

OVO JE TAKO KENO, DA TO NE MOŽE! nemoj me ti učit, ja znam .. e paa .. :D
Btw što se mikrovanja tiče, mepa ne volim nikako, chen, encha, warlok, likan mi nisu problemi .. ALi mepara mi je crn za igranje, mogu ja da pafujem sve kako treba, ali mi se jednostavno neće, kao što ne mogu Storma jebenog, ne mogu ni njega da igram .. Sve je do malo prakse realno ..

cekaj kako su to sad gluposti, pa ja sam rekao da ti treba mikro za lycana ti pominjes neke likove koji to ne znaju. naravno da ces pomerati vukove da se hiluju, ponekad i ti tenkovati roshana, nikakav problem. a sta sve mozes raditi sa vukovima je bolesno, odes do baze isfarmujes lejn, body block, deny, deny rune, scout dok pushujes, mozes ici sam na safe lane protiv bilo kog heroja jer ga uvek mozes harrasovati vukovima dok ti mirno farmujes. e za to ti treba mikro, da u isto vreme radis nesto drugo sa samim herojem.

kad smo vec kod lycana

http://www.dotabuff.com/matches/1007720099

bio sam prvo sam dole na tajda koji me je drkao sa anchor smashom i mene i vukove i onda je kreten otisao da gankuje cim je isfarmovao dagger a ja sam za to vreme uzeo roshana i ispusovao barake, minut 14, bukvalno za 2-3 minuta su pale barake sa necro 1. onda su se naucili da me ne pustaju vise tako da sam se smarao narednih 40 minuta pokusavajuci da ih razvucem ali svi uzeli travel, ja na tron oni svi tp i ne mozes, spustim ga na 100 hpa evo finger chrono. gaze nas ceo gejm i na kraju navata me void mrtvi zajedno sa lionom i tajdom i kreteni odma tp i krenu da ruse top i odma na ancient i tu se rodim, travel dole na creep wave blink, lion hex stun ali kurac, shpeshift nije channel ne mozes ga prekinuti i zaletim se na tron i srusim pre njih, dok je moj tim bio mrtav u medjuvremenu.
pogledjte samo gold i xp lead, kao i njihove skorove pa onda nase. izgubili su nisu se ni borili.

To, za likana se generalno prica da je presjeban posle peca al on i i dalje jebeno prejak. Pre neki dan sam ga igrao i za fazon manje od 30 min sam im solo uzeo 7 kula uz 0 0 skor lol, jebe heroj za split push necro i jedan vuk na jednom lejnu, tp na drugi lane, drugi vuk ti scout i imas free prebolestan push. Jos je najjace sto njegov push tesko mozes da kaunterujes, vukovi sa inv mogi da puluju protivnicke kripove na sumu npr, dok tvoji prodju dalje i ocas posla imas 2 tvoja vejva plus vukovi plus necro, ez kula, samo ako imas lepo izvardano sve.

Da li je stvarno moguće da pišete tolike valsinarbske postove zbog jebene Dote?!

Brate ako nisi igrao- ne seri; a ako si igrao- ne seri!

@ proviron

bio sam prvo sam dole na tajda koji me je drkao sa anchor smashom i mene i vukove i onda je kreten otisao da gankuje cim je isfarmovao dagger a ja sam za to vreme uzeo roshana i ispusovao barake, minut 14, bukvalno za 2-3 minuta su pale barake sa necro 1. onda su se naucili da me ne pustaju vise tako da sam se smarao narednih 40 minuta pokusavajuci da ih razvucem ali svi uzeli travel, ja na tron oni svi tp i ne mozes, spustim ga na 100 hpa evo finger chrono. gaze nas ceo gejm i na kraju navata me void mrtvi zajedno sa lionom i tajdom i kreteni odma tp i krenu da ruse top i odma na ancient i tu se rodim, travel dole na creep wave blink, lion hex stun ali kurac, shpeshift nije channel ne mozes ga prekinuti i zaletim se na tron i srusim pre njih, dok je moj tim bio mrtav u medjuvremenu.
pogledjte samo gold i xp lead, kao i njihove skorove pa onda nase. izgubili su nisu se ni borili.

MENI JE OMILJENI HEROJ RIKI I FANTOM ASASIN VAMA KOJI JE???

OPAAAAA
ja kontam okupiti ove moje opet i otici na to, bez zajebancije

Btw, je li neko primijetio da se itemi ne dobijaju vise? Ne znam što je muka, ali evo nekoliko dana i možda 2 lvla nisam dobio item

A dobijaji se i dalje nego nesto su promenili, zavisi od duzine gejma il tako nesto, citao sam na reddit-u al sam zaboravio...

Brate, ja nisam dobio N I J E D A N ... bez obzira na dužinu, kilove, level, kurce palce ... Pa nisu smanjili dobijanje itema, nego su se posrali u njih .. Ne radi se o tome što ja "igram samo zbog itema", ali su svakako zanimljiv dio igrice.. I sad su smanjili da bi morao da kupiš sve, da se oni još malo gaze od para .. e paaa

ne zavisi ni od duzine gejma, igrao sam 80 min gejm nijedan item nije ispao, nikome. ukinuli su i kutije iz kojih su sigurno ispadali njmnje rerovi, djubrad.

Eo sam sad igra gejma sa mortredom, klasično se iskenjao po njima, 20ikusur:2, i jugger koji je igrao sa mnom dobije rare bundle .. set za lunu .. Ne znam što je fora, možda se dobijaju sad setovi, ali se dobijaju rijetko baš .. to mi je jedino logično objašnjenje, a ako je tako kurca to ne valja

OVO JE TAKO KENO, DA TO NE MOŽE! nemoj me ti učit, ja znam .. e paa .. :D

Da da :D
Dovi bi više bio u fazonu "a znam brate al ja tu vamo tamo to dok se ispomjera, ne može jebi ga, živim mesom ih hranim da budu ovako ludi, razumiješ?"

MENI JE OMILJENI HEROJ RIKI I FANTOM ASASIN VAMA KOJI JE???

Klokverk. ćihućihućihućihućihućihućihućihu huhu huhu! ZUUUUUM! BZZZZZ! čing čing čing.

EDIT: Mada volim i niks kad viče "nuks nuks nuks nuks" ovo je kobe neđe izvalio nuks umjesto niks i od tad mi je u glavi "nuks nuks nuks nuks" zvuči kao retardirana bubašvaba lelelelele.

I volim Lunu jer mi svaki put kad umre bude žao kad viče Noooova, Nooooova. Zbog toga joj uzimam drums i bkb i dagger što prije da ne mora da umire često.

EDIT 2: Bez sprdnje 1. Gondar roam; 2. Gondar mid; 3. Gondar keri; 4. klokver; 5. Gondar AFK baza

Doom u epizodi 35 TD... Ostr prvo sam pogleda TD i skrećem lijevo da vidim je l vam lik liva. Ali jebenih 35 hahah znači bukvalno je udario kulu neđe kad je bio 3-4 level i farma šumicu do kraja gejma.

EDIT: Ali stvarno... koji brat ne može sačekat da bar 2 puta udari kulu no je samo jednom takne...

Što se tiče itema ja mislim da je to jer će da bude neki event sad. Znate ono new bloom, diretide i te zajebancije kad dropuje masu itema.
Mada moguće i da neće biti nikakvih eventova do kraja godine jer se sprema jedan veći patch neđe za kraj ove i jedan veliki update početkom sljedeće godine.

hahahahahahaha daaaa, to nisam ni provalio hahahahahaha, ali i pored toga lik je bio kreten, tajd baci dupli ravage on dumuje njega i onda zasto lycan nikad ne ide sa timom...

e mislim da su rekli da ove godine nece biti eveţova, cini mi se da sam cak i citao neke komentare negde VOLVO GIVE DIRETIDE. nadam se da ce biti, ali ne verujem.

Clannad

Doom u epizodi 35 TD... Ostr prvo sam pogleda TD i skrećem lijevo da vidim je l vam lik liva. Ali jebenih 35 hahah znači bukvalno je udario kulu neđe kad je bio 3-4 level i farma šumicu do kraja gejma.

http://www.dotabuff.com/matches/997918614

Zeus, 7 (slovima: sedam) tower damage.

hahahahahahahaha ovo je smesnije nego da ima 0, to mu se omaklo na midu da kvrcne jednom i odma bez nazad.