Prijava

S obzirom da jako retko pijem sok, pola litre kole posle dobre pljeske svakih nekoliko dana me neće ubiti.

Fosforna kiselina iz gaziranih sokova menja sastav urina i dovodi do stvaranja bubrežnih kamenaca.

Ovo se meni desilo, sreća pa sam na vreme prekinula sa gaziranim jer je grlo počelo da me boli od preteranog unosa gaziranog inače bih sad imala kamenčugu veličine 10cm. Imala sam kamen 4mm u desnom a u levom bubregu pesak. Razbila sam ga pijući Nutri mag tablete i konzumirajući Prolom vodu, i Rosu. Sad povremeno pijem voćne guste sokove. Voda mi je omiljeno piće. :)

Ja sam srela onu što peva ja nosim kofer ljubavi u seksi-šopu.

Ја пијем само Пролом тако да ћу да живим вечно и кока кола може само да прихвати да ми попуши курац...

Пијем газирано ко луд, ал сад озбиљно престајем.
Пре једно 3 године био сам на неком прегледу и рекли су да ми је јетра побелела, и још тад сам требао да избацим газирано, али ја дебил нисам.

Pa kad ima tema za legalizaciju marihuane, može i ovo.

Na toj temi raspravljaju normalni ljudi, ovo je tema tipa "KOCKA SE NE GURA U KRUG!!1111"

Ahahahaha Prolom, krv ti jebem. :D

Pa šta fali raspravi o legalizaciji marihuane.I kako možeš da upoređuješ onu temu gde ljudi imaju o čemu da diskutuju i ovu gde nema o čemu da se diskutuje?

ja pijem litre i litre kokakole! znači, litre i litre kokakole!!! najača sam!!!

ЏелА
Na toj temi raspravljaju normalni ljudi, ovo je tema tipa "KOCKA SE NE GURA U KRUG!!1111"

Ma šta pričaš? Znaš koliko me zaboli za marihuanu!

Pijo sam gazirano i ne znam kako a i ne znam zašto, lekari su mi rekla da mi prija. Jetra je čistija nego ikad a burezi ne luče šoder i ostala govna ko kod svih. A inače, svaki dan visim ko lekara i snimam se redovno radioaktivnim aparatima pa znam šta mi kad prija a kad šta ne

Pa šta fali raspravi o legalizaciji marihuane.I kako možeš da upoređuješ onu temu gde ljudi imaju o čemu da diskutuju i ovu gde nema o čemu da se diskutuje?

Pa ako ti nemaš šta da diskutuješ ovdje, niko te i ne zove. Ima još ljudi koji će raspraljati o ovoj temi. Ima tema i o svakakvim drugim stvarima koje se tebi ne sviđaju pa ima ko da raspravlja, a tebi ako smeta, ne kometariši jbt.

КОКАКОЛА ПЕРПЕТУУМ МОБИЛЕ
0,3КГ = 1КГ

Pošaljimo gomilu koka-kole u Afriku!

Ja gledo neku babu na TV-u, ima tipa 100 godina i kaže samo kokakolu pije. 2l dnevno. Ništa voda.

Сад ћу да будем смарач... ИМА ТЕМА О КОКАКОЛИ!

http://vukajlija.com/forum/teme/14951-koka-kola-drustveni-parazit-ili-mozda-samo-stereotip

Ово је за фанту, спрајт... Севенап...
Његово божанство -- КВАС!

http://www.kupinanetu.rs/images/uploads/normal/bip/bip_kvas_russky_033_n.jpg

Ne, pijem samo kiseljak palanački. i tako

Ima još ljudi koji će raspraljati o ovoj temi

Al ja ne vidim raspravu na ovoj temi već postove
Cocacola is bad mkay

OJ PUŠAČI KURČINE, NAPUSTITE SVIJET!

Da, prestaču da pijem gazirano, er nije zdrao! Piču samo cedženu pomorandžu, koa e malo prskana ali ne mnogo. A nije ni gazirano. Ili ču piti Kapi, to eto potpuno ful prirodan sokčič. Ili ču piti alkohola, jes da ima iste i gore efekte na telesinu, al ne gazirano. I držaču telefon mobilni kraj mojih muda, možda šteti a možda ne šteti (nije piso Blic Žena, tako da ne znam). I disaču čisti vazduh gradski, jer kažu dae zdrao disati smog! AHAHAHAHHAHAHAHAHHAHA! Kako sam duhovit!

(nije piso Blic Žena, tako da ne znam)

Ја пијем само Пролом тако да ћу да живим вечно и кока кола може само да прихвати да ми попуши курац...

Kakve ste vi legende, ja neveruem...

Ne nepijem ni gazirane ni ne gazirane, gazirane jesu otrov, a ne gazirane jesu ih zasrali.
Pijem vodu, i po nekad popijem čokoladno mlekce i to je to :)
A kafu pijem i neču je prestati.