Prijava

Ma on ti je osnovao partiju u onom talasu kad su Kalinić i Čavić osnivali svoje partije.

SPS,bez zajebancije,sedeću tamo za vreme glasanja

u,sacam se setio da se izreklamiram malo
VOTE FOR NO ONE! što bi reko Edi Marfi, i dobijo na izborima,lolo

Acke
Stvarno misliš da ljude iz inostranstva interesuje stanje u Srbiji? Većinu ljudi koji su ovde boli tukson za politiku, a kamoli one koji su daleko od Srbije.

А ти мислиш да ће неко, ко је из иностранства и кога боли кита за политику, цимати се да гласа? Гласаће они који прате шта се дешава у Србији, често гледају Дневник и политичке емисије, који често долазе или имају контакт са родбином из земље. Нормално. К'о да ми сад више знамо само зато што смо у оквирима наших граница, иако знамо данима да не изађемо из куће и блејимо пред компом (по неким статистикама).

Гласаће они који прате шта се дешава у Србији, често гледају Дневник и политичке емисије,

A glasace i oni koji inace glasaju...

po difoltu. Mislis da ovi sto preko grane dvadeset godina glasaju za sps svakog dana citaju Daciceve izjave i recituju sps-ov program? Glasaju po pukoj inerciji i nista vise.

A poenta je...

na takav nacin ogroman broj ljudi glasa i u Srbiji, ali ti ljudi svojim glasom oblikuju svoju buducnost. Ovi izvan ne. I tu je problem.

ПоЈента стоји, али не верујем да ће ови изван да изађу у неком значајно великом броју да ће моћи много да утичу на коначан резултат. Само ови неки што више прате политику ће да изађу и то је океј, по мом мишљењу. Мис'им, што би се неко цим'о да гласа ако није упућен? Да не помињем оне што ни не знају да су избори, а много је и таквих.

Мис'им, што би се неко цим'о да гласа ако није упућен?

pitanje ti je negde u rangu sa sto klinci jedu svoje sline.

Moze im se. A i jedno i drugo je retardirano.

Uostalom iz dijaspore ne stigne ni 20000 glasova,a milijoni Srpa iz Čikaga izglasali Obamu,da nije bilo naši tamo nebi on bijo predsednik

Нисам читао све коментаре можда је неко рекао, али мене највише ујебе кад си рецимо против СПС-а и онда гласаш за ДС где они после избора направе коалицију и завуку ти га дубоко!

Срета-Штета

ПоЈента стоји, али не верујем да ће ови изван да изађу у неком значајно великом броју да ће моћи много да утичу на коначан резултат. Само ови неки што више прате политику ће да изађу и то је океј, по мом мишљењу. Мис'им, што би се неко цим'о да гласа ако није упућен? Да не помињем оне што ни не знају да су избори, а много је и таквих.

Svaki glas je bitan, na svakim izborima stignu hiljade glasova iz inostranstva, a ja čisto sumnjam da su svi upućeni u situaciju u državi, svakodnevni život i uticaj politike na isti. Čak i da dnevno pročitaju sve moguće vesti i znaju mnogo više od ljudi iz Srbije, zašto uopšte imaju pravo da utiču na budućnost države u kojoj neće živeti?

EDIT:

Људи у иностранству раде и ако немају везе с политиком, неће губити време на гласање, веруј ми. Бар не у неком значајном броју.

Na prošlim izborima je glasalo oko 30 000 ljudi iz inostranstva, ako sam nabasao na tačne informacije. Tako da to o značajnom broju pada u vodu, ponavljam - svaki glas je bitan.

JA GLASAM ZA LJUBAV RESKIRAM ZBOG NJE SVE ŠTO IMAM U ŽIVOTU

Зато што имају пасош, Ацке, а тиме и право да се врате кад год то пожеле или можда буду протерани.

Бате, није баш у том рангу моје питање. Људи у иностранству раде и ако немају везе с политиком, неће губити време на гласање, веруј ми. Бар не у неком значајном броју.

Манијак
JA GLASAM ZA LJUBAV RESKIRAM ZBOG NJE SVE ŠTO IMAM U ŽIVOTU

Зато што имају пасош, Ацке, а тиме и право да се врате кад год то пожеле или можда буду протерани.

Niko nije ni rekao da oni nemaju pravo da glasaju vec da je to jebeno nemoralno ako vec ne planiraju da se vrate u ovu zemlju. Zamisli da sutra pobedi jebeni Tomislav Nikolic, i da njihovi glasovi presude. I onda oni zive super, a mi moramo da gledamo Vucicevu picku umesto usana sledece cetiri godine.

Што неморално? Већина њих има родбину у Србији којој жели све најбоље. Нико неће гласати с разлогом да упропасти државу, а постоји и опција да буду протерани или да нема више посла, па им се једино исплати да се врате у Србију, тако да се избори и њих исто тичу.

Нико неће гласати с разлогом да упропасти државу

Niko nece SVESNO glasati s razlogom da upropasti Srbiju. I da te podsetim, jos uvek pric;am o onim ljudima koji ne planiraju da se vrate u Srbiju, a opet bi da kroje sudbinu njenim gradjanima. Oni ne trpe direktno posledice svog rdjavog glasa. Ja trpim.

Celt je to sasvim lepo objasnio i tu je vec mogao pasti katanac.

Срета-Штета

Што неморално? Већина њих има родбину у Србији којој жели све најбоље. Нико неће гласати с разлогом да упропасти државу, а постоји и опција да буду протерани или да нема више посла, па им се једино исплати да се врате у Србију, тако да се избори и њих исто тичу.

Brate, sad već ne znam da l' zajebavaš ili si ozbiljan. Svi MISLE da će svojim glasom doprineti boljoj situaciji u zemlji, pa onda glasaju za SPS zbog Slobe i radikale zbog Šekija.

Boli njih patka da se vraćaju ovde. A njihova porodica u Srbiji ima pravo glasa, pa neka biraju bez bonus glasova iz Vankuvera.

Al ste se uvatili za gastarbajtere i glasanje ko da samo oni fale da odaberu ovog ili onog.
Maaali broj peijavljenih uopste glasa.
A vecina i nisu prijavljeni po ambasadama.

Ацке, ја мислим да ће већим делом да гласају за СПО (мада Вук у последње време и није толико омиљен), па за радикале и тек онда за СПС.

Добро, бре, Бате. Капирам. Шта да ти кажем, онда апелуј на њих да не гласају. А је ли, за кога ћеш ти да гласаш? Ако није тајна. :Д

Селте, па то причам. Мали је њихов број гласова да би им'о неки утицај. Све се решава у Србији.

Добро, бре, Бате. Капирам. Шта да ти кажем, онда апелуј на њих да не гласају. А је ли, за кога ћеш ти да гласаш? Ако није тајна. :Д

ZA PALMU!