Prijava

Maaali broj peijavljenih uopste glasa.
A vecina i nisu prijavljeni po ambasadama.

Па наравно, паметни људи, боли их курац...

ZA PALMU!

Добар је Палма, ал' ми се не свиђа што је у коалицији са Дачићем. :Ѕ

kamikaza2
Uostalom iz dijaspore ne stigne ni 20000 glasova,a milijoni Srba iz Čikaga izglasali Obamu, da nije bilo naših tamo ne bi on bio predsednik

Zato se on šunja po našem sokaku :))
http://vukajlija.com/zabava/posteri/356000-sluzbena-poseta-zemunu

Glasam za Džonijevu stranku " kurajbersku " ako je osnuje :))
Na ove postojeće udaram putaču.

Glasaću za one koji mi budu dali 2.500 dinara da sedim 8 sati na kutijama. A najverovetnije ću sedeti. Glasam za njih jer ću od njih imati korist a to je tih 2.500 din. za taj jedan dan. Ako budem glasao za bilo koga drugog, od tog neću imati korist nego će samo oni imati korist od mene, tj. mog glasa.
Ako oni razmišljaju iz interesa zašto to ne bih radio i ja?
Mislim, valjda vam je svima jasno da ne postoje nikakvi ideali i predizborna obećenja...? Glasajte za onoga za koga mislite da će VAMA doneti korist a ne Srbiji... Jer ovo za Srbiju, za narod, su budalaštine i propaganda za glupe i naivne. I to je to...
Iskusan sam glasač, verujte mi znam o čemu pričam...

Neka vas ne zbunjuje cifra od 1.500 dinara. Još uvek se ne zna tačan iznos za taj posao, a nismo hteli da stavljamo veće cifre i obmanjujemo građane. Računamo da je 1.500 dinara najmanji iznos koji će eventualno biti isplaćivan.

Moćni Ming
Glasaću za one koji mi budu dali 2.500 dinara da sedim 8 sati na kutijama. A najverovetnije ću sedeti. Glasam za njih jer ću od njih imati korist a to je tih 2.500 din. za taj jedan dan. Ako budem glasao za bilo koga drugog, od tog neću imati korist nego će samo oni imati korist od mene, tj. mog glasa.
Ako oni razmišljaju iz interesa zašto to ne bih radio i ja?
Mislim, valjda vam je svima jasno da ne postoje nikakvi ideali i predizborna obećenja...? Glasajte za onoga za koga mislite da će VAMA doneti korist a ne Srbiji... Jer ovo za Srbiju, za narod, su budalaštine i propaganda za glupe i naivne. I to je to...

Potpis.

Glasajte za onoga za koga mislite da će VAMA doneti korist a ne Srbiji...

Јака корист... 2500 (мислим да је ипак 1500)... А онда назад на живот у Србији.

Уложи тих 1500 на Барсу и онда има 1600. Онда тих 1600 на Реал и ето му 1700. Онда 1700 на Сити и попуши. А Тома га чека да му опорезује сваки тикет. :Д

Kad pre spremiše ovi žutaći dokumentaciju i potpise, kada su dokumenti tek sinoć postali dostupni.

Dok ja kući sečem drva i čekam odgovor iz osnovnog suda, oni završiše posao. Neka. Biće više overivača za boraniju s kraja sledeće nedelje.

Слепи Ретард

Двери, јеботе! Једини који ваљају нешто на овој политичкој сцени...

Добро ти стоји ник. Значи ти би страствено гласао за странку која се базира на измишљеној историји? Њихова основа је лаж и тежак фашизам. Браво...

Bio sam na jednom predavanju "Dveri" u Cacku. Bilo na Osmi mart i neki profa pricao nesto o porodici i tako to. Zvao me neki drug sto je njihov aktivista. Nesto je profa kenjao, ponesto lepo rekao, ali najbolje sto nista nije rekao o politici. Ali boli me kurac za sve to, bitno je da je imalo posluzenje i rakija, od koje sam se otkovo, pa razmisljam da opet idem. Lepa rakija.
Pre neki dan sam im dao potpis da izadju na izbore, ko ih jebe.

1. Ослободити се марионетске НАТО власти у Србији. Покренути судске процесе за велеиздају земље и пљачку државне касе.

2. Хируршким резом одстранити корупцију и лоповлук у здравству и вратити бесплатно лечење.

Деца, труднице, старци и тешко болесни и сиромашни људи не смеју да пате и умиру препуштени сами себи. Социјалне програме и фондове вишеструко повећати немилосрдном сечом непотребне администрације и отпуштањем партијских службеника.

3. Ослободити окупиране медије и судство. У потпуности изменити и реорганизовати државну управу, екстремно смањити бирократију и трошкове укидањем измишљених агенција, канцеларија и служби.

4. Одбити колонијализацију Србије од стране Европске Уније и зауставити НАТО окупацију. Склопити отворен и чврст економско-војни савез са Русијом.

5. Успоставити нову, снажну и модерну војску која ће успешно моћи да заштити независност српске државе и народа. Полицију ослободити од мафије и побољшати јој услове рада у целој Србији.

6. Преиспитати приватизације,одузети имовину која није стечена радом и ставити је на коришћење народу, под државним надзором. Укинути штеточински ССП споразум о бесцаринском увозу производа из Европске Уније и остале договоре силом наметнуте Србији.

7. Не прихватати враћање ММФ зајмова и кредита које су политичари ставили у свој џеп. Основати праву српску Развојну банку која ће кредитирати српску привреду, а не тајкуне и политичаре, и која ће потиснути уцењивачке стране банке.

8. Наменским кредитима, смањењем и укидањем пљачкашких пореза активирати сва постојећа предузећа, а посебно индустријске и пољопривредне капацитете за бесцарински извоз у Русију.

9. Поништити погубну „Болоњску декларацију“ и увести образовни систем у складу са нашим потребама. Протерати лажну историју из свих образовних институција и увести богате стипендије за младе.

10. Косово је неотуђиви део Србије под НАТО окупацијом. Свим силама и средствима подржавати легитимно право Срба на сједињење са матицом. Ујединити све Србе без обзира на културне, верске или националне разлике. Србин је свако ко се тако осећа.

HAHAHAHAHAHHAAHHAHAH Sa slobodnom srbijom do pobede

Србин је свако ко се тако осећа!

Treba dereti da predložimo da nađe maje,drevni srpski narod,i onda naplaćujemo strancima proricanje sudbinu njihove države!OBOGATIĆEMO SE KO ŠVICA!!!
EDIT ovo je definitivno najbolje
GLASAM ZA SLOBODNU SRBIJU

Слободна Србија ће радити свим силама да Србија постане пуноправни члан Евро-Азијске Уније, скраћено ЕАУ. Ова нова економска унија је настала 18. новембра 2011. када су у Москви председници држава Русије, Белорусије и Казахстана потписали приступање својих држава у ЕАУ. Следећи корак треба да буде приступање Украјине, Јерменије, Киргизије, Таџикистана, Узбекистана и Србије. ЕАУ ће бити отворена за приступање свих земаља „од Лисабона до Владивостока“ како је рекао председник Путин. Београд је предвиђен да буде једна од четири престонице ЕАУ.

10. Косово је неотуђиви део Србије под НАТО окупацијом. Свим силама и средствима подржавати легитимно право Срба на сједињење са матицом. Ујединити све Србе без обзира на културне, верске или националне разлике. Србин је свако ко се тако осећа.

Nači pozajmićemo od rusa 1000 tenkova i onda sa njima krenuti na Kosovo?

Двери имају багере у колубари па ти види сад.