Prijava

kad ga niko neće u koaliciju, koliko je dobar čo'ek... a i da vidiš s kim se druži, to je tek posebna priča... :)))

nego, jes ti zadovoljna žrijebom? jasno je da dalje od polufinala nećete moći, al zuvar je šta bilo...

AXAXAXXAXAXAXAXAXAXA
E, tako me lepo nasmeja, a tako mi dan ceo uskurac, da prostiš, fala ti ko bratu!!!

Nako... Biće lepo da se gleda, neki na mesto da se postave i tako...
Muka mi samo za onaj real... srećniji nego pametniji! PU!

samo se ti nemoj meni sikirati previše i dođi ođe na terapiju...

znaš kako baja kaže

ajde sa mnom na manjaču da se čudom čudiš
mrtav pijan legneš, živ i zdrav se budiš...

e jesu vala sretni, al ni bajern nije za odbaciti ako zadrže ovu formu... a ima da doeđm ovdje i da te zezeam za čelsi kad vas nalijemo...

Ih... ko da je to oću-neću...

Pa ajd dobro, kad si navalio, samo kupite kapitenu neke kopačke za finale, da se ne kliže u patikama ko onomad!

hahahah, neće više.... nego kako je... odeš u sobu, izgalamiš se, izduvaš se, prođe te i to je to... evo recimo ja večeras omašim marsej za 80 jevreja, a prođem 12 tekmi i da ne galamim u stanu odem i najebem se mame dešampu na četu i prođe...

nego da se nasmiješ

http://www.youtube.com/watch?v=AAPAhkVFFYo

De si ovog iskop'o.... Kakvo umetničko ostvarenje, tačno sam fascinirana!

Uf... pa gadno si pao, mogu ti reći. Al' dobro, možda kapne drugi put.
A ovo... ne vredi meni to da vrištim, lupam, šutiram, svađam se... Nije mi ventil. Sedim pa dok ne prođe. Valjda neće dugo. :)
Odoh da spavam... Uživaj ti. I ne daj, bre, da bude ovako pusto.

da se skinem???

aj laku noć, biće bolje...

Sve bre namešteno. Ne mož čovek normalno da vas pobedi...Sad ću da potegnem MOD veze...

markoooo ovaj oće da kaže da ti tamo nisi glavni...

http://www.dodaj.rs/f/1J/EM/2raNnJ2o/kampanja-1.jpg

Kakav šliht, ko da te EU plaća...

ПЕНЗИОНЕРУ СТАР СИ, ИДЕ СМЈЕНА ГЕНЕРАЦИЈА!

MLADA SAM DOK TAKO JA ZBORIM!

Prva damo nedaj se! Eto otvorenog mesta kod nas u pobedničkoj koaliciji! Ne dozvoli da ovi drugi manipulišu tobom!

Mislim da ce ova zima biti duga i hladna...

Gde ste ljudi? Šta radite?

Eto Sakso rasturamo ih!:-)

đe ste ljuti protivnici?

evo sakso, kradem bogu dane... a ti?

'De ste, ljudiii! Ja opet opravdano ne mogu toliko da budem ovde, ali uz vas sam u mislima :))

ponovo nemaš komp?

evo FMN, dominiramo kao i obično, samo nam ti nedostaješ pa da ih potučemo do nogu...

Pa nemam... Malo koristim cimerkin... A i treba da učim :(
Vidim da je avatar ostao isti :))