Prijava

jeste, zato što je dobar... a i donosi sreću...

kakavo učenje? neki vandredni rok? šta ti je sa kompom? pokvaren ili?

Ma za kolokvijum neki... A nije pokvaren, nego sam ga dala bratu, jer se njegov pokvario... Kako ti i potraga za poslom? :)

nema ništa, mrka kapa... jebi ga, tako to ide kad nemaš nikoga na poziciji, a nećeš da budeš član stranke... al ne odustajem ja, od utorka na novu potragu :DDD

je l ti to mlađi brat? moraju se oni slušati, nema ti druge...

Tako je, samo hrabro! :) Ma da, mlađi :) Joj, moram sad da idem... Ajd' pobedi! :)

AJD ĆAO DO SLEDEĆEG PUTA...

OĆU... ZA FORGETKU, ZA KOALICIJU!!!

SAKSOOO , sad idem kod zubara. Ako zaboli ima da vrisnem, upalim kola i pravac Kragujevac , kod tebe, i oću ANESTEZIJU gratis...LOLOLLOLO. Jebem ti nervozu pred zubara...

Anestezija je kod mene uvek gratis :) Do sad si verovatno preteko, nisam baš ažurna ovih dana ovde :) Je l' da da nije bilo strašno?

Joj kad vidim onu iglu za nerve naježim se skroz. Radio me recenziju nekog starog punjenog zuba...Posle kad ga završi pičim na protetiku da nadomestim ovih 6 +2 po pola što mi fale. Jebi ga ujebale me hemioterapije, od njih mi zubi poispadali (sreća pa ovi pozadi) i baš mi uništeni... Ja idem kod vojnog zubara, gratis ( i stvarno onvaj što mi radi ok dečko, al ja kukavica pa urlam za malo) . Nego oćel biti BOLNA protetika? Radim 4 mosta na VMA...Kaži mi iskreno, ima li mnogo BUŠENJA kod mostova...

Šta je pojelo podforum Igre?
Jacka do pobjede!

Ne, ne, ne, ne... BURI POBEDNIK!

Hahahahahaha pa koalicija koju predvodimo Sakso i ja ima da vas razbije...

tako je damo, hvala... KOALICIJA DO KONAČNE POBJEDE.... http://www.dodaj.rs/f/38/xg/1vv0AP9A/buri.jpg

Verujem da si mislio na reviziju :)
Nije bolno, ali ima bušenja :) Tj, mora da ti zbrusi zube nosače, ali to se radi pod anestezijom. Malo je neprijatno cementiranje, zbog pritiska, ali i tu dobiješ anesteziju. Kad ideš? Ćeš da ti pošaljem nekog od kolega da ti drži strah? :) Imam na VMA par baš dobrih drugara...

Verujem da si mislio na reviziju :)

hAHAHAHAHHAHAH Jes baš sam na to mislio. Recenziju ahahahahahahahha... Odvalio sam.
Javljam ti kad mi zakažu , da mi držđe srah i nek ponesu kaiš da me vežu DA NE UTEKNEM . LOLOLOLOLO

Javi, pa da vidim ko je slobodan... :)

Vazduh je čist...

POBEDA!!!!

neće da može... :))) đes jacka, si tu?

Malo jesam, malo nisam... :)

Što činiš?