Prijava

kad su u aleksandru davali petsto dinara gratis, al moraš da odigraš nešto, onda uđeš sa drugarom, jedan stavi pare na crveno, drugi na crno i izađete sa hiljadu dinara

tako da, sale snajperist, moraš prvo da nađeš prijatelja, pa s njim da uđeš unutra, javi ako ti treba prijatelj

dodjite bre na uzivo igru da igramo ko ljudi i gadjamo tilma pikavcima

radjarde mogao bi od ovog da napraviš neki vokaru ili tako nešto, ili pazl, matrica svedok saradnik ili tako nešto :)

Jericho
Igrao sam ranije na FB, jebao sam keve, dok me neka stoka nije prijavila sto sam poklanjao cipsove. Odjednom - nema sanse da dobijem ni ruku. Do nivoa gde redovno nonsalantno gubim sa fulom u rukama. Dakle Zynga poker je potpuno softverski nastelovan, i u to sam se licno uverio - sve dok nisam skrckao tih 50-ak miliona i spao na 100k, tad sam i prestao da igram jer su govna.
Sad povremeno odem, najvise volim turnire, jer tu moze da se blefira. Ubedljivo su najsladji, izblefiras 3 puta, 4. put ti dodje jaka ruka, neko ti plati da vidi zasto blefiras...i to je kraj igre, posle toga niko ne veruje da blefiras, dovoljno je samo malo pratiti igru, dizati kad je ocigledno da niko nema nista, i kako se dizu blinds, tako male ribe same sebe izbace.

Naravno, mozda i najveca vestina u texas hold'em je kako i kada dizati. Ako dignete mnogo, divljac se poplasi, ako dignete malo, necete naplatiti jaku ruku. Moja omiljena navlakusa je da propustim dizanje na flopu kad mi se slozi triling. Tad se najbolje naplatim.

Da radjard kuplung, ali sta ako padne na nulu?

dovoljno je samo malo pratiti igru, dizati kad je ocigledno da niko nema nista, i kako se dizu blinds, tako male ribe same sebe izbace.

Crni jeriho...

Naravno, mozda i najveca vestina u texas hold'em je kako i kada dizati.

Šta je druga najveća veština, dobijati ful karte?

Koje godiste je bio dzeriko?

e nemoj ste nubovi, ako neko oce da uci da igra(mada to u startu nije pametno) slobodno nek se javi da mu ustedim i para i vremena, nije da se kurcim ali sam veliki majstor ove igre

ne znam, mislim da sada ima oko 30 godina, al možda lupam

gvozden ha ha, da, ne prođe dan da ne smimim neki rep komentar na vokaru, zato kažeš xDD

Da radjard kuplung, ali sta ako padne a nulu?

nzm ://

imaš pvt za onaj sako inače

gvozdene druga najveca vestina koja u stvari nije druga nego prva je kada baciti karte. mnogo je bitnije kada baciti nego kada dizati

radjard prijatelju zašto si satiričan, ja sam bio mrtav ozbiljan

Bolje da nevidis sta tek.meni salje u pvt haha:D

e onda okej gvozden :)

čekaj, atife, brate, jel nisi ti bio juče na četu i pričao da oćete da kupite prekretensku odevnu kombinaciju drugaru za momačko veče

čak samo malo počeo i da slažem ritam

igrao sam... ranije na FB ( fb agresivno akcentovano u šajla stilu )
jebao sam...svima mile keve ( mala modifikacija jbg )
dok me neka stoka ( brzo )....prijavila nije
što sam....poklanjao čipove!

pitanje za autor pseto88 sad ps: jel stavljaš cvaje za sunce kad igraš uživo i koliko ima smisla?

kao stavljaju te cvaje da bi sakrili facu ali tako otkriju da su bednici, ne znam kolko je to dobra trgovina

aj pišite malo o psihologiji igranja, mimika lica kad su dobre/loše karte, gde tražite tikove i kad i sl. imate li vi igrači neke tikove kad igrate, makar i online. Ja škrgućem zubima kad mi je frka, a palacam jezikom kad sam do jaja. i jel radite one profi fore, kao držite čip u ruci i onako ga prebacujete između prstiju