Prijava

Radjard kuplung, ja sam mislio da se vi zezate, pa sam se prikljucio, ali izgleda da je prica ozbiljna. Izvinjavam se vasem drugu koji mora da vrati sako u izlog

ne nosim naocare ni kapuljacu jer je predebilno ali ima ljudi koji to rade...ne kapiram bas najbolje to stvarno je debilski

tikove imam ali tesko da se mogu primetiti tako lako, tipa zna ih jedno troje-cetvoro ljudi sa kojima cesto igram ali sa njima se i ne "udaram"...

a to sa cipovima radi skoro svako, vise je zbog dosade nego da neko kao glumi igraca nekog

Pa dobro hoces li nam reci koji su to tikovi?

ja kad budem išao u las vegas, daće bog do 2020. nosiću naočare za sunce i čipove ću stalno onako da okrećem da pucketaju

somi prodaj kucu u ajmo u septembru

ne brate, lepo sam planirao, do 2020.godine štekam kintu od jagoda i onda imam taman za buyin za wsop i jebem negranua i helmuta preljuto. dobro, negranua neću jer je gotivna glavudža

phill laak najjaca glava sto se pokera tice

i tony g hahah koja je to glava svaki put se napije ko mazga i onda serenda i napusava ljude oce da se bije ponekad ga izbace sa turnira ono udje obezbedjenje i napolje

jedna od 5 stvari koje bih voleo da uradim za života je da sjebem helmuta sa 2 7, a on ima dva keca ili kraljeve, i onda da mi priča u lice kako sam morončina i debil a ja da mu se smeškam i da mu kažem "jbg brt samtajms ju vin, samtajms ju luz".

ja bi voleo da fil lak i ja udjemo sa 8 3 obojica i da mu kupim boju zato sto je covek majstor takvih ruku, kao da magiju jebenu ima i uvek placa nema bacanja karata no surender i onda kad ga prodjem da kazem toni dziju ajde pederu engleski(mada nije englez lol) da izadjemo napolje da se odmerimo u pesnicenju sir

somi ovo ce ti se svideti mozda xddd
https://youtu.be/-dKgR4QJCHc

znam ovo, gledao sam verovatno sve klipove sa helmutom. govnarčina raspala, ali je doktor ove igre jbg

Helmut je overkanoniziran,nista posebno,vidjao sam i mnogo bolje igrace od njega pocevsi od mene...

Ma doktor je moj kurac

Ajde profesionalci dajte neke linkove gde možemo mi nubovi nešto pametno da naučimo o ovoj igri. Neke osnovne fore i fazone...

čekaj, atife, brate, jel nisi ti bio juče na četu i pričao da oćete da kupite prekretensku odevnu kombinaciju drugaru za momačko veče

tek sad sam obratio paznju na jedan vazan detalj, nazvao si me atife ali ja nisam atif, sigurno si me pomesao sa Velikim Srbinom kome je prvi nadimak bio atif ali ja nisam on ja sam PROSECNA SRBENDA i nemam nikakve veze sa atifom tj Velikim Srbinom