Prijava

@predrazinjo

evo bet365 sljaka normalno, uplata preko netellera..

http://i.imgur.com/qZzS30X.jpg

Koliko kosta Netteler kartica, jel se placa nesto pri preuzimanju ili je na foru skrilla(10e godisnje) ?

10e, i nista vise..stize ti posle 10 dana..

lepo vreme bilo sa ulozima preko 100e eh..

Mogu li preko neta da dobijem kintu a da pritom ne ulozim nista,na umece,postoje li takvi turniri?

Ne mozes da dobijes kintu ali mozes da dobijes pozivnicu i placeno ucesce na turniru na kom mozes da uzmes pare. Sateliti se zovu ti turniri koji se igraju free

mozes na 888, msm da daju trenutno nekih 8 besplatno ako je prva registracija...

Na pokerstarsu daju 40 za uplacenih 20

Ovo što kaže pseto. Prvo moraš da zaradiš tiket, tipa daju ti neki free turnir i dele 200 tiketa, a prijavi se 6-7000 ljudi i nakon toga ako dobiješ tiket igraš turnire gde je takodje pun kurac prijavljenih a mali broj ljudi dobija kintu. Nije loše za vežbanje, ali baš treba da te sere da bi se opario tako. To ti je za full tilt. Na poker starsu imaš free turnire na svakih 4 sata gde se prijavi takodje pun kurac ljudi, a prvo mesto dobije 4 dolara fazon, a ostalih 99 dele 6 dolara hahah...to sam igrao juče, završio kao 105.

Ortak sa kojim idem na igre skoro uzeo satelit i dobio ulaz na turnir u budimpesti i placene troskove smestaja i puta.

najjaci su turniri gde je ulaz fazon dolar a bude 5000 ljudi i prva nagrada fazon 3000

http://www.highstakesdb.com/poker-deal-888-poker.aspx 8$ free bez depozita samo za registraciju...2$ za cash :) i 6x1$ za SnG-ove

Mada ja igram uzivo jer mnogo bolje tako igram, smara me onlajn. Pogotovo sto se desi da uleti neki profi igrac sa "duplim nalogom" pa krene da kasapi

Znaci postoje ti besplatni turniri.
Mada mi ti onlajn sajtovi za poker deluju rigovano.Ali,kada ne moram da ulazem,a da dobijem mogu,sto da ne jebiga,bar za pljuge i kurve da ima

Nije njima u interesu da bude bilo kakvih malverzacija tu, oni ulazu milijarde bas za odbranu od malverzacija. Rejk je nekih 5 posto a za dan se obrne preko milijardu evra pa sam razmisli da li im treba da kradu i gube igrace ili im je ovako kul

Zato i ima besplatbih turnira i "poklona" jer znaju da kockar sve sto uzme vrati

Znaci postoje ti besplatni turniri.
Mada mi ti onlajn sajtovi za poker deluju rigovano.Ali,kada ne moram da ulazem,a da dobijem mogu,sto da ne jebiga,bar za pljuge i kurve da ima

bar za pljuge i kurve da ima

pljuge i kurve

ROK, CIGARE, KNJIGA, NEKI DOBAR ALKOHOL I BOLJE ŽENE, NEKA SVIRKA, PONEKA FUDBALICA ILI BASKET I NARAVNO DOBRE FORE

ROK, CIGARE, KNJIGA, NEKI DOBAR ALKOHOL I BOLJE ŽENE, NEKA SVIRKA, PONEKA FUDBALICA ILI BASKET I NARAVNO DOBRE FORE

Jupiterac,zrtvovacu te pracen reklamom za Ariel u pozadini,na stomaku cu ti urezati gej a gore cu odmaknuti dva prsta i napisati sekta.

ROK, CIGARE, KNJIGA, NEKI DOBAR ALKOHOL I BOLJE ŽENE, NEKA SVIRKA, PONEKA FUDBALICA ILI BASKET I NARAVNO DOBRE FORE

Nekako je previse predvidljivo,bar do sada,na sajtovima poput replay-a sam u 40 % slucajeva znao sta ce doci na riveru,cini mi se da je ako nista,bar lose isprogramirano.I inace,preko neta se cesto desava da u preflop allin rukama gde igraci imaju istog kikera a razlicitu kartu koja prati,ona manja dobija tako sto padne par,dok uzivo je to vrlo retko.