Prijava

sta ga praunika na jednom mestu...

Jeste, Celt, baš im je uspela tema, za razliku od one za doktore :))
Vidi se gde su veći štreberi :p

razmisljam se da otvorim za inzinjere da vam svima pokazemo kako se to radi

I ju, meni svašta pada na pamet kad neko pomene pokaznu zamenicu "TO" :). Šta bi konkretno bilo na toj temi :)))?

EDIT: Sorry, pravnici, neću više da spamujem!

Šta sa revizijom? Bio sam juče da slušam krivično, ali ništa nisam čuo. Prosvetli me:)

Džimi, ja sam to isto tražio skorije, reče mi jedan ortak da ima od Branka Vukičevića Pravni rečnik i da je baš obiman, a posle vidim i na netu da ga baš hvale. Mada i nema neke druge ponude, kako vidim. A ti bi mogao da mi kažeš da li sam se zajebao što sam pre mesec dana kupio Srpsko - engleski Željko Bujas?

Е, за тог Вукичевића ће морати да се штеди... Два тома, по три хиљаде. :)
Бујас је, заправо, хрватско-енглески. Ниси се зајебао, јер то је у суштини најмање зло, кад су у питању општи речници. Кажем ''најмање зло'', јер на Балкану скоро и да не постоје добри двојезични енглески речници. Бујас је добар, премда садржи неке жешће одвале (имао сам тај списак, али сам га изгубио). По мом мишљењу, могу да му парирају ОБОД-ов Савремени колоквијални енглески речник аутора Младена Јовановића (онај велики жуто-плави, има га у свакој књижари, ја га користим и могу да кажем да није за бацање) и речник ''ESSE'' Института за стране језике, који може да се купи и са ЦД-ом.
Остале варијанте у виду Мортона Бенсона су углавном за ложење ватре. :)

@TroubleGum - pa klasika, imali su reviziju na pismenom i trećina je otpala u startu, a dobar deo i posle. Ne znam zašto to rade, nas je u junu bilo 180, što je stvarno previše, pa su nam dali lak zadatak.

Da, hrvatsko-engleski, ubedi me čovek da je najbolji na tržištu, a cena 60% tržišne, nisam mogao da odolim. Jedino je bedak što moram prvo da 'prevedem' traženu reč na hrvatski, pa onda da nađem njen prevod. Ali šta je, tu je...

Zmia, ti beše sutra polažeš? Pa šta radiš online u ova doba?!:))
Sad sam video na projurisovom forumu šta je bilo. Odgovornost organizatora priredbi. Veselo, nema šta... šta li mene čeka...

Jebo ih organizator priredbi. Čitam neko sranje o stečajnom postupku na kompu, to se mnogo forsira u mojoj grupi :)

Čitaj, čitaj...neće da škodi. A sve što ne škodi, znači da koristi:)

Troublegum, jesi se raspitao kod nadleznih o onoj problematici?

Nisam, Duke..ne radim ovih dana, spremam ovaj glupi ispit. Će da pitam kad završim.

evo, cisto da se javim, ja sam u junskom roku zavrsio pravni fakultet u Beogradu, a upisao ga 2000-te godine. i tako... pozdrav za sve kolege :)))

..."Pravni" se pise...

evomene, eto vama rata s Turcima:) Dobrodošao

Ћао евомене, честитам, нек' си се решио беде. Тема нам умире, а баш је било узбудљиво смарати остале штреберским постовима.

bas sam se pitao kolko ima pravnika, ja sam upiso ove godine...

Nisam iz vaše fele, ali , eto...malo da se prošetam !!

prva godina....bice ih jos mnogo izgleda...