Prijava

Mene, Smorka, više zanima šta ti kažu ljudi na Gokuov poster :)

Hahahaha! A, ne, taj je u planu kad budem u svom stanu. :) Za sad imam onog starog Vegetu na hameru što sam crtala i bojila temperama pre desetak godina još uvek u mojoj sobi. :) Kažu da je kulj. Imam i ''Zmajologiju'' u vitrini. To su one knjige od po tri i po hiljade, baš ekstra izgledaju, još bar dve moram uzeti. :)

Ma jok. Pisanje ovde je kao filatelija. Lepo je to, ali ne mora niko da zna.

Ma oni mene smaraju sa svojim definicijama i glupostima tipa "aj mi daj plus na sve defke", "ajde prati me molim te". Dodje mi da puknem od sramote kad mi neki prijatelj kaze "procitao sam ti sve definicije".

Pošto ih imaš silnih 15 :))

Кад ми неко упадне у брлог хитрије гасим таб ако је у њему отворена вукајлија, него ако је порнхаб.

U početku kad sam otkrio sajt, tamo krajem 2009'te, smarao sam ljude o ovom sajtu i linkovao genijalne defke. Sada, većina ljudina koje znam samo prati postere pa mi je nekako glupo da uopšte pričam o vukajliji u tom kontekstu, jer su šabani i ne čitaju defke.

Ortaci znaju, dosta ih se i registrovalo ovde na moj predlog i naravno iščitali me (čitaj lajkovali).. Pokušali su i sami da definišu, al su brzo odustali, nije ni ovo za svakoga..

Realno me boli kurac da li neko zna ili ne.. Ovo malo ljudi što me poznaje ko svoj džep zna da dosta vreman provodim ovde i ne vidim ništa loše.. Ako neko spomene ovaj sajt u razgovoru ili počne pričati da ima profil, naravno da ću reći da imam i ja, ali niko me to nikad nije ni pitao..

Ovo mi je već dosta vremana najkulji način za ubijanje vremena, a dokle će biti neam pojma.

Moji znaju, ali ne znaju koji mi je nick.. Bar mislim.. Inače me zabole i ako znaju.. Ja mnogo volim svoje vukajlijaške prijatelje i neću da ih delim sa stvarnim prijateljima! :D

Ja sam organizivao spem sajta jednom sa ortacima koji pre toga uopste nisu znali za Vukajliju, niti su imali profile. Probali smo kasnije opet, medjutim brzo nam banovali te naloge, oni se smorili i otisli sa sajta.

Кад ми неко упадне у брлог хитрије гасим таб ако је у њему отворена вукајлија, него ако је порнхаб.

otprilike ovakva reakcija. :)

Ne znaju, stidim se, ali danas me profesor poljskog (čitaj: pravi Poljak, iz Poljske, slabo zna srpski) pitao za Vukajliju, pa sam mu od siline šloga morala reći. Želim da ga oženim.

Zna cimer, koji me je na neki način i doveo ovde, i još jedan drug iz srednje, isto autor.

Blam me da neko zna, nikad i ne pričam o tome.

Nemam offline prijatelja

Ja kažem da pišem ovde ko me pita ovako od prijatelja i to. Pošaljem definiciju neku dobru kad naletim...Ne shvatam foru sa sakrivanjem. Je l to nešto na mađarskom?

Vjerica

Znaju ali k'o što reče Sanšajn, prate uglavnom postere, pa im i ne pričam mnogo o tome.
Ima par drugara koji iz off-a čitaju ono što napišem i za koje verujem da će uskoro i sami početi da pišu.

Znaju neki jer sam ih nekad dosta smarao time. Sad i kad mi odaberu defku, ja im ne kazem jer ih mnogo boli kurac. Mozda dvojica drugova znaju za moje definicije i ponekad neku procitaju i to je to.

Želim da ga oženim.

Ja kacam te pitao da se udas za mene, ti nisi htela, a sad oces za nekog Poljaka? Dobro Gidro, dobro...

Znaju, uglavnom svi, nemam čega da se stidim. Možda bi me neka pisanija kompromitovala kad bi ljudi sa posla čitali, ali jebeš ga, to sam ja. Sem burazera, mislim da niko ne čita šta sam pisao, sem ponekad sporadično. U poslednje vreme sam uglavnom prijateljima koji se oduševljavaju Pantelom na FB-u, slao profil originalnog Pantele10 ovde, da vide ljudi odakle je poteklo i koliko je originalno bilo. Svoju definiciju nisam nikad linkovao na Fejsu.

Neki virtuelni prijatelji odavde su u medjuvremenu stekli status pravih prijatelja. U početku mi je samo to mešanje virtuelnog i stvarnog bilo nekako čudno, s obzirom na broj ljudi koji sam upoznao odavde, ali sam se vremenom i na to navikao.

Sve u svemu, Vukajlija je bila prvo mesto na internetu na kom sam se, ajd da tako kažem, kreativno izrazio, tako da zaslužuje neko posebno mesto svakako, bez obzira na stepen komercijalizacije i pravac u kom se kreće.

Не, па забога, не бих долазила овде да имам пријатеље. лоло

Шалим се, знају неки да пишем овде, ал' можда једна или 2 особе знају који ми је ник, чита дефиниције и тако то. Како год, у задње време ми је то све мање важно. Једино што је добар начин да се изгуби време, то стоји.

Ja kacam te pitao da se udas za mene, ti nisi htela, a sad oces za nekog Poljaka? Dobro Gidro, dobro...

Ali.. Ne razumiješ.

Ali.. Ne razumiješ.

Хтјела је да каже да ти ниси Пољак и зато можеш да блајваш.

Ma zajebavam se ja, koj ti kurac lolololo