Prijava

Упишидер мене тамо, мислио сам да је нека будалаштина, каунт ми ин мадафаказ!

Obzirom kol'ko ste najavljivali, očekivao sam nešto bolje...

Obzirom kol'ko ste najavljivali, očekivao sam nešto bolje...

+1

Ултимејт фајт је погрешан назив за ММА (Миксд маршал артс - Мешане борилаче вештине) а потиче од најјаче и највеће организације која је започела и комерцијализовала спорт, Ултимејт фајтинг чемпионшип илити УФЦ. То као кад би фудбал назвали Уефом, или кошарку звали Енбиеј. Ето, чисто да кажем, мало историје и нових знања није на одмет.
Иначе, пријављујем се.

pfff trt! ja mislila da će da uvodite neke nove funkcionalnosti na sajt, kad ono presipanje iz šupljeg u prazno....

Obzirom kol'ko ste najavljivali, očekivao sam nešto bolje...

+11213

Zanimljiv...turnir:)
preskačem ipak.
Ali to ne znači da neću onako mučki i pičkarski da nabodem flajkom nekog s leđa od dvojice koji se odmeravaju,lolo

da li će učestvovati moderatori?

Ako se prijave i ispune uslove - ja neću. :)

Упиши ме ту...

Ултимејт фајт је погрешан назив за ММА (Миксд маршал артс - Мешане борилаче вештине) а потиче од најјаче и највеће организације која је започела и комерцијализовала спорт, Ултимејт фајтинг чемпионшип илити УФЦ. То као кад би фудбал назвали Уефом, или кошарку звали Енбиеј. Ето, чисто да кажем, мало историје и нових знања није на одмет.

Koga zabole? I pastu za zube zovemo "kaladont", pa nikom ne smeta.

Elem, odlična ideja, podržavam. Šteta što sam sprečen da se igram ovog vikenda.

Nekako sam se nadao Agilnom i Kurajberu - to bi bio duel za pamćenje :)

Opet glupo takmicenje...

Упишите мене и гооомнаааааа

Bruce, definiši pravila ponašanja za navijače. BTW, ne želim da učestvujem, nije to za mene.

Nije loše ovo, ali nemam vremena. Mogu misliti kakvi će pančevi tu da padaju. :)

za navijače važi pravilo broj 1 - sve ostalo je nebitno...