Prijava

Ček Bruce, znači mogu da provociram (u granicama ofc) kako oću i koga oću? mislim ako sam posmatrač samo?

Мис'им, немо' се љутите, ал' овај турнир је - најблаже речено - незанимљив. Све ме некако подсећа на оне америче кечере, што се као тамо прозивају, уносе један другом у фацу, а у ствари заједно пију кафе и трачарају о својим колегама који раде неки нормалан пос'о. Шоу такмичење. Драго ми је што уопште немам право да учествујем. А жао ми због оног прошлог. ): Јебите се, требали сте прво овај да организујете, па онда онај претходни. Ја би' таман напунио три месеца стажа и мог'о би' да разбијем неког. :Д А да, са обзиром како је било најављивано, очекив'о сам много више. :Ѕ

Ja mislim da će brat Šomara da izdominira ovo.

Lepo kaže prvo pravilo - sve dozvoljeno, ali samo na definiciji iz turnira i bez direktnog psovanja i vređanja porodice, dakle samo autor i njegove defke

NPR: Možeš mu reći da mu je defka sranje kao i sve ostalo što je napisao, ali mu ne smeš reći da je nesposobni kreten koji ne ume da veže pertlu - isto kao i za normalno funkcionisanje na sajtu...

NPR: Možeš mu reći da mu je defka sranje kao i sve ostalo što je napisao, ali mu ne smeš reći da je nesposobni kreten koji ne ume da veže pertlu - isto kao i za normalno funkcionisanje na sajtu...

kapiram.
pfff,nači ništa od podmuklog naboda...
:vraća lepezu u fiJoku:

Sreto, naravno da je šou takmičenje - pa sajt je za zabavu, zar ne?

Па јесте, ал' мене ти спектакли некако не привлаче... Прошли турнир ми некако био занимљивији.

Biće još turnira, proleće je tek stiglo pa se samo zagrevamo :)

Ово су кечери а ултимат фајт је тема "прозови римом аутора изнад" на форуму.

1. U svojoj definiciji svaki fajter mora isprozivati svog protivnika najstrašnije

Možeš mu reći da mu je defka sranje kao i sve ostalo što je napisao, ali mu ne smeš reći da je nesposobni kreten koji ne ume da veže pertlu

Jebalo majku. Kako da ga prozivam onda? "Ogavno napisana definicija, ti, ničim izazvani, pokušaju autora"?

Da li je vredelo čekati?

Ne, ne deluje zanimljivo. Mislim da će biti bezveze. Osim, naravno, ako ne ubacite psovke i "moja kita veća" argumente.

Jebalo majku. Kako da ga prozivam onda? "Ogavno napisana definicija, ti, ničim izazvani, pokušaju autora"?

Посерем ти се на дефку педерску, појма немаш бре. ПУ

Crno, AUTOR DEFKE ima SVA prava osim vređanja porodice, to što si ti citirao važi samo za posmatrače...

Ко је за то да псујемо к'о Турци на Газиместану?

ви баш планирате да усерете све што може да се усере на овом сајту....

Ne, ne deluje zanimljivo. Mislim da će biti bezveze. Osim, naravno, ako ne ubacite psovke i "moja kita veća" argumente.

ИМАШ МАЛУ МУРИЦУ, НЕ ЈЕБЕШ ДОВОЉНО, ТЈ НЕ УМИЈЕШ ДА ЈЕБЕШ, НЕМАШ СА ЧИМ!!!!!

Ето може тако

Brate, koliko ste najavljivali ovo, ja sam mislio bice neki dogadjaj u rangu sa rodjenjem Isusa ili Zvezdinim osvajanjem titule.

Ja razmišljam da se prijavim, ali kod mene ima takvi defki, da onaj ko bude protiv mene igrao, može u život da mi se usere lolololo