Prijava

Ja bi uspeo da se iskontrolišem do onog trenutka kad mu je reko ''budalo jedna nemoj ti meni na Ti''!

Jedan je skrnavi lala, drugi je raspali demokrata...ne mogu da se odlučim za kojeg da navijam!

Definitivno proslavljeni olimpijac ima tu evropejsku demokratsku facu

Дакле неким системом чисте логике - ДС. А опет неким системом чисте логике, комша је типа СНС. И тако се спомињу неке странке људи, љеђа и остало.

a ovaj mazohista se izjada k'o da ga je ubio.

Она лонгета и цела та драма је чисто комерцијална манипулација, јебига.

Koliko vas bi isto postupilo kao ovaj bolid šatro sportista, a koliko vas bi vratilo matorom?

Замало кроз монитор да га ошинем, изнервир'о сам се, жими све. Само замишљам себе у тој ситуацији.

Ovaj olimpijac ima uber gejast glas.

Koji retard ovaj matori. Trebao je da mu uzme tu kamericu (telefon štaveć), polupa je i uzme da ga bije kao vola. Ova ćelava pederčina ga podjebava sve vreme, a što je najgore ne razmišlja da mu je ćerka na 15 metara. Prava ona pičketina "Saću te tužim i dobijem, a za sve ostalo koga boli kurac!". Ne kažem da je matori dobar lik, al na osnovu snimka mu ne bih ništa zamerio, do to što ga nije jako tukao.

Ово му дође као неки лош трејлер за FPS.

Ja kad bi morao da biram za kog da se odlučim gledao bi to iz ovog ugla...da sam sin od nekoga od ove dvoice. I šta bi onda više volo? Da mi ćale pizdunjak neki što snima kako ga klepaju ili da mi je ćale neartikulisana volina koja ima kordinaciju pokreta kad udara kao da je pre toga popio litar šljive...
Ne znam stvarno i dalje za kog bi se odlučio...

Не знам ни ја кога би изабрао, али знам да би ћалету појео џигерицу од напињања да идемо да урнишемо овог другог.

Marva! I gospodin olimpijac i gospodin kustos!

Strašno...zamisli da ovo vide neki vitezovi od pre iljadu godina kako se ovi pičkaraju ko neke žene....izneverovali bi kad bi mogli da vide.
Jebote kolko smo mi današnji muškarci zaostali u odnosu na one muškarčine!
A ovaj u džemperčiću ko da ga je mama oblačila pre nego je izašo!

NEMA NAROD NI ZA PLEE

Стварно бре, људи ишли у рат без да трепну а ми се данас шамарамо ко жене.

A ovaj u džemperčiću ko da ga je mama oblačila pre nego je izašo!

Не бре, спремо се за снимање, да буде леп на камери :)

Tu je neka priča od ranije pomenuta. Ko zna koji su računi među ovom dvojicom

debila

ОПЉАЧКАШЕ ОВАЈ НАРОД

ma ovaj kamerman je car , tako treba sa tim stokama
uzme mu pare i onda ovaj izgubi gajbu i onda ga deca svaki dan gaze biciklom , a ne može da ih juri jer su mu zelenaši polomili noge.

i mora da sedi a ne može jer je dao matorom geju drtini da ga puni u rč da bi dobio hleb i flašu vode

Pa takoe, plus što je i proslavljeni olimpijac zadužio ovu zemlju svojim delom!

I ovaj olimpijac je žešći feget, vidi se da je iscenirao da ga ovaj još veći feget napadne. Proziva ga kad je ovaj otišao pet metara dalje, i još sa ukjlučenom kamerom, šta reći.
A u novinama se slikao kao da je ratište preživeo, od dve dangle odmah kragna, daj molim te! Kontam da bih ga sabio od zajebavanja kad bih ga video na ulici.

Ono što meni nije jasno kad se sve sabere je ovo....
okej ako je iscenirao sve i snimio to, odneće u policiju, ovi će na osnovu snimka da kazne radikalskog grubijana i dobiće odštetu i to je to. Al zašto zove i novine i slika se za novine i daje neki veći značaj ovome??
Čemu to ne razumem, šta hoće da dobije sa tim? Sve je moglo i bez novina i bez postavljanja na ju tjub

idiot je i zaslužio. ispoštuješ ljude vredne poštovanja, a ovaj matori to sigurno nije.
to je dobročinstvo prema nama, da vidimo vrhunski primer trolovanja. izađe ti matori pedo, izdere se na tebe, ti ga zajebavaš , dobiješ 2 vaspitne i pokupiš pare

Danas sam čuo na faksu priču da je to iscenirano kako bi tog lika predstavili kao tipičnog predstavnika te stranke, zbog predizborne borbe i tog sranja. Zbog toga guraju taj video svuda, a moguće je da je taj olimpijac dobio neku finu kintu zog toga + medijsku popularnost, a poznato je da bi se skoro svi u Srbiji jebali za nju.