Prijava

Јебала бих му матер смрдљиву, нервозну, алкохоличарску, распалу, говнарску. Сељачина недовршена надркана јебем ли му мамицу сељачку.

Ne zna se ko je gori. Matora nadrkana mešina ili pederko ćelavi. I jedan i drugi su slepci. Ne zaslužuju ovoliko pažnje i komentara. Šljam društva, bez svog života.

хехе како сам ја била жедна

A sto uvek devojke moraju da se tripuju kako bi nekom jebale majku i kako bi mu razbile glavu?
Ja sam znao jednu koja je tako u srednjoj uvek bila u fazonu "jebacu ti mamu glavu cu ti razbiti sta me gledas tako" sve dok jednom jednom gariju nije dokurcilo i promesao joj sve zube u ustima i zgnhecio nos da joj se ni danas nije ispravio...sve to jednim jedinim udarcem...Doslo izgleda vreme da ce pre devojka da se potuce nego muskarac.
Ovaj sto je pisao kako je sedeo na klupi a matori kamiondzija ga prozivao i jebo sve po spisku, izvini nemoh da se uvredis al kukavica si. Kolko god ti hteo to da opravdas sa "spavalo mi se tad i nije mi se tuklo"....

Treba olimpijca malo spustiti na zemlju. Kako se matori nije povukao dok snima, pa onda izleteo kad je spustio kameru.
Mada, snimak nije neki dokaz na suđenju. Više se veruje svedocima, nego snimku. Tako da mislim da matori neće da popase neku ozbiljnu kaznu.
E, onda, kad se sve to završi, ako ga matori ne odvali - pičketina je.

Pitanje je šta je podloga svega ovoga.
Ništa ne možemo znati dok ne čujemo priču od samog početka. Za komšiju se vidi da je ozbiljno isprovociran i da im ovo nije prvi susret. Ko zna čime ga je ovaj izazvao.
Opet s druge strane, pitanje je da li je ta provokacija bila zaista tako strašna za ovakvu histeričnu reakciju... Zajebano...

Definitivno proslavljeni olimpijac ima tu evropejsku demokratsku facu stoga u startu ne mogu da budem na njegovoj strani.

Iz Blica:

Snimao sam ćerku u dvorištu svoje zgrade kako prvi put vozi bicikl.

ako ono dete prvi put vozi bicikl ja ću glavu da sečem.

I supruga je imala dobar dan na poslu.

ahahahaha. Pitam se gde mu radi žena?

Reprezentativac nosi ortopedsku kragnu zbog povreda koje mu je naneo komšija

Kadar nevera.

Uglavnom, jasno se vidi da je komšija neočišćeno govedo, džabe mu taj džemperić, ali ovaj strelac ili kako već je žešći provokator...

ali umro sam od smeha na klip i na tekst...

Ovaj sto je pisao kako je sedeo na klupi a matori kamiondzija ga prozivao i jebo sve po spisku, izvini nemoh da se uvredis al kukavica si.

Jednostavno, nisam bio nadrkan kao taj makspejn proćelavac kojem se kurac više ne diže. Ja cirkam svoje pivo i bilo mi je opušteno veče. Da me je udario, možda bi bilo drugačije, a kako stvari stoje on je bio samo džukela koja je lajala. Ti sad možeš reći šta ti volja, realno, svako kome se ne upušta u nešto što mu ne treba, uradio bi isto.

Хахаха! Одгледах клип, прочитах све постове и вест из Блица. Најјача је изјава овог олимпијца. Човек би рек'о да га је ауто прегазио колико кука. Ааа.. пршљенови ми сјебани, моја каријера је готова.. ааа.. умирем.. аааа... Као није 'тео да га удари пред ћерком и те форе. И такав да се бори против Немаца? Против онакве силе? Мис'им, на Олимпијади. :Д

Овај љаксе је још гори. Види да га снима децхко и опет га напада. Ал' фора је, то су били неки тако траљави ударци и, што рече Пезос, телефонир'о му да ће да га удари. Ал' опет побеђује олимпијац својом изјавом да му је пулс био 150 и да се тек увече смирио.

Али примећује се да им ово није прва свађа и ко зна шта је све претходило овоме, ко је негативац, а ко позитивац. Ипак мислим да је физичко насиље претерано.

П.С. Овај олимпијац мисли да га тужи, а зар није кривично дело окачити снимак на нет без дозволе људи са снимка? Овај комшија 'ладно може да га тужи за то и таман су 1:1.

Типичан пример две различите врсте говнара.