Prijava

ма мисим стварно нема смисла, ово дете се ту дере, причају на глас, а још при том иза њих стоји полиција и политичари, срамота...

al to ' pričaju na glas' mi je pobedilo
možda je on onaj ejlien iz indipendens deja pa pričaju telepatijom

Боли овог гејшу паче, испровоцирао дегена, добио две по пичци, и сад ће да га одере на суду. Јако пичкински с његове и јако глупо и наивно са стране маторог.

Stalno se neke stranke spominju. Čiji su članovi njih dvojica, koj kurac?

Koliko sam skontao, ovaj što je tukao je radikal.

Demokracka i SNS ili SRS. Nema treće.
A jes ispo buzdovan matori...bar da ga je pošteno iskašio....pre nego ga je udario kao u vrat tačno se vidi na snimku kako je ciljao i nišanio jedno 7 sekundi hahaha...telefonirao mu pre udarca :D
A o ovoj pederčini i pizdici stvarno nemam komentar ako je stvarno u pitanju neka stranačka anti kampanja. Kad ne bi bilo političke pozadine onda bi bio na njegovoj strani.

наш кад бих допустио да ме пред дететом неко бије а ја да ћутим, дајеш детету слику ћалета педера

http://www.youtube.com/watch?v=hl_r-TTObKc
Čudi me da ćelavi pederko nije uradio namerno i ovo da poveća svoju žrtvu!

наш кад бих допустио да ме пред дететом неко бије а ја да ћутим, дајеш детету слику ћалета педера

Posto drzi kameru, mozemo reci i da je cale tehnicar. Srecom ima zensko dete, pa nece biti peder, u najgorem slucaju bice dominantna lezbaca.

Sve dok ovo nije pocelo da se razvlaci po 400 novinskih clanaka, naravno da bih nalupao ovo agresivno govedo. Ali kad vidimo ovu pickicu kako se prenemaze, jao jao udario me, jao zakljucavam se nocu, jao jao karijera, jao olimpijada, pa ostavio bih ga zakljucanog sa ovim komsijom preko noci. Na stranu sto ga je provocirao, sve to ne bi bilo strasno da on nije poveo medijsku kampanju, i jos se ponasa kao jos veca picketina raspala sada.

Posto drzi kameru, mozemo reci i da je cale tehnicar. Srecom ima zensko dete, pa nece biti peder, u najgorem slucaju bice dominantna lezbaca.

Техничар? Без обзира на пол. Ни женском детету није баш први избор да јој је ћале пичкица. Чак је још горе девојчици да отац не може да је заштити, витештво, итд, та психологија, тако се васпитава дете, и она касније треба да тражи неког по узору на оца.

jeste ovo sve sa političkom pozadinom ali odavno nisam video bolje komentare na nekoj temi nego ovde <3

Ja sam imao slično iskustvo sa vozačem četres' keca.

Sedim na klupi sa ribom, cirkamo pivo, kad dođe lik i kao kako sediš to?! Ja ništa. -Silazi dole. -A što? Jel tvoja klupa? -Jel tako kući sediš, majmune jedan? -Sedim. -Si ti neki mangup, to je gsp-ova klupa, silazi dole, pičko jedna.
Ja siđem, on nastavi da sere. Pale tu još neke reči, ja samo pokušavam da skapiram kakve su to gsp klupe na kojima ne može da se sedi, jer sve na ulici pripada gradu, zar ne? Krene on na mene da se bije, izađe lik iz trafike i kaže mu da se smiri. Ja i dalje u fazonu kurcobolje, cirkam pivo, a ova izneverovala. Da sam bio malo više raspoložen za pesničarenje i da ova moja nije bila tu, iskopao bih mu oči i naterao ih da pojede. Limenku iscepao i istetovirao ga po faci, pa bi slep vozio autobus na okretnicu. Možda je i dobro što ničeg nije bilo

Priznaj da si se uplašio, zato ga i nisi izmlatio!

не капирам те клупе, клупе на станици аутобуској?
мада дешавају се ти потпуно ирационални напади

Nije da mi je bilo svejedno, jer je on bio besan, a ja u polusnu. Da se bijemo nije mi padalo na pamet i verovatno bih i izvukao deblji kraj u tom trenutku. Ne volim da se makljam s nekim, a realno retko ko može da me iznervira do te granice

Boleo te kurac sto te napusava pred ribom, yeah right. Idi snimaj ga kamerom.

Хаха брате лако је бити фаца на теми на Вукајлији. Против одраслог човека генерално немаш много шанси, знам из искуства, ма колико да си ти баја у својој генерацији и напреднији за шурнајес бицепских центиметара. Још ако је типичан возач од 120кг, и видиш одокативно да не можеш да се тепаш са неким, зашто би то радио? Ја први не би, можда једино да ме баш баш изнервира, да падне мрак на очи и то, али то су екстремне ситуације. Као и овај олимпијац мршави са овим ликом, па ја одавде преко монитора видим да би га комша угазио.
Али, да не скрећемо са теме макљања двојице политичких марионета.

Boleo te kurac sto te napusava pred ribom, yeah right. Idi snimaj ga kamerom.

хаха замисли сцену

Ма није истина, ако знаш да набодеш и добро да се крећеш, тј. ако имаш довољно туча у рукама, мош се тепаш са овим комшом нпр. е сад с возачем од 120 кила теже, ал то је то у суштини.