Prijava

Нестајао је и бане прије те 4 године стално изгледа :)

To ti pričam. Mada proveri statistiku, u ove četiri godine je više puta nestao nego u onih 6 pre toga :)....tačnije još nije orestao da nestaje, jer ovo je Kup. Derbi se tek igra :)

Mada mislim da ovo nije tema za to.

Ajde molim vas ljudi ako nece te biti duhoviti nemojte jesti govna o derbiju kumim vas sakom i kapom...

Бане нестаје!

Bane je jednom ušao u ring za vreme Tajsonovog meča, skinuo mu na brzaka gaće i nestao.

Kako on ovo moze? Citao sam nesto o kvantnim stanjima i paralelnim dimenzijama, neke teorije struna, jel to to?

Ne znam kako može ali jednom se Bane iznenada pojavio kod Jelene Baćić Alimpić u emisiji, popiš'o se na Đoganija koji je gostovao u emisiji i nestao.

Pojavi se Bane u Cecinom pritvoru api dudu i nestane.

Bane ne koristi kurtone, on kad treba da svrši, nestane iz pičke, i stvori se u krajnicima.

Jedina osoba koja bolje nestaje i koja se bolje pojavljuje od Baneta je Loksi.

Vauu...lik dok snima mobilnim stisne pauzu, onda se skloni i opet nastavi da snima isto mesto....jaka fora....BANE VARALICO, IZLAGO SI OVAJ NAROD!!

Aj ne seri Petre da si provalio foru koji si car eeeeeeeeee

Bane je fasovao robiju zbog silovanja. Vacario se sa nekom obozavateljkom, ona rekla da prestane, ali Bane kad pocne, NESTAJE!!!!

ali Bane kad pocne, NESTAJE!!!!

hahahahaha

Bane je jednom ušao u skupštinu, lupio prstenac Slavici Đukić Dejanović i nestao.
Naknadno je čuo da je to bio Dačić sa perikom.