Prijava

Šta da ti kažem... Nama u šestom razredu je ovo baš smešno. Vi stariji možete na druge, ozbiljnije i kvalitetnije teme.

Šta da ti kažem... Nama u šestom razredu je ovo baš smešno. Vi stariji možete na druge, ozbiljnije i kvalitetnije teme.

Upravo tako. Necu nadalje da vam remetim stanje bezumnog silovanja humora.

Upravo tako. Necu nadalje da vam remetim stanje bezumnog silovanja humora.

E to volim da čujem. Lepo je kad ljudi mogu civilizovano da se sporazumeju. Jebiga, nismo svi isti, ne sviđa ti se, poštujem, daj svoje mišljenje koliko je retardirano, i to poštujem, al' posle toga jednostavno nemoj gledati i problem rešen. Pozdrav.

Smorka Megatronka VS Bushido trolido

Prva runda. Redi!!! Boks!

Hahaha, e, Glavni, nisam znala da je ovo moje trol. Mada, priznajem Bušido bi sigurno pobedio, ako je to već ranije radio, ne znam lika, sama vrlo slabo znam da trolujem, ako mu je i ovo bio trol, očito sam se primila, čim sam krenula u raspravu, pre bih rekla uvažavanje stava, ali ajde. :)
Uostalom, nema potrebe za dijalogom, tu su ondulatori ako krene vređanje ili preterani spem, mada čisto sumnjam da će do toga doći. Vratite se na temu, ako hoćete da kačite odgovarajuće slike, ako ne, jebiga, ostavite onima kojima je smešno, jedan komentar po članu kome se ne sviđa, na to koliko smo retardirani i inferiorni u odnosu na njega je sasvim dovoljan da pokaže svoj stav, nema svrhe za daljim razglabanjem.

Mir Božiji, Hristos se rodi blagosloveni bili, pis bi vit ju i tako dalje. Mwa!
Di end.

Ma ne trolujete te Buš, zeza se sa tobom malo:)

Надам се да сам правилно сконт'о тему, у то име прилажем овај превод који је надјебао све преводе икада.

Ово је била главна фора код мене на факсу, типа кад сам ја био још прва година, до данас се нису наканили да промене то. Обратити нарочито пажњу на ово испод слике:

http://i43.tinypic.com/29z64ip.jpg

Ако није тема о томе, онда јебига.

Ne, ne, nisi promašio, to je to. :) Jaoooo, blama. ''Those who heat You stand up first''