Prijava

Ja sam imao žive muke sa ovim plejerima i gomilu sam koristio i menjao, nikako nisam našao odgovarajući. Ako se ne pokvari, onda mu nešto fali, tipa, snimke mi ne pušta dobro.

http://www.elitshop.co.rs/mp3-4_files/ms-mp404-mala.gif

mp406, riknuo posle 24h, nije hteo da se upali, a na netu videh da su mnogi sa njim imali takva iskustva

http://www.itsvet.com/img/obj/comp_tehn_mp3/000/000/000/700/bigimg.jpg

Vito Piper. Dobar, ali samo za muziku, za snimke je užas.

http://media.eponuda.com/audio_tehnika_mp3_mp4_plejeri/ms_industrial/460215_l.jpg

mp409, najmanji od ovih, ali me je fino služio neke 4 godine, sada su mu sva dugmad riknula. Ovaj je bio dobar.

Svi su koštali oko 3000 dinara kad sam ih kupovao u to vreme, dakle, pre 4 godine.

Мало сам зијевао, па да поодговарам:

Malo kompleksnije formate tipa flac ili tako nesto ti je isti kurac slusati pomocu slusalica jer imaju isti kvalitet kao i mp3 jer same slusalice su uglavnom lose.

Грешка, брате.
Није исто слушати флац и мп3, осјећам одма' разлику....

Кажеш

Slusam muziku samo na 6303i i ne zalim se na kvalitet

Слушам и ја на исти тај телефон музику, али сам одма купио сонијеве слушалице, а не оне што су дошле са њим и кад сам пребачио пјесму неку у вејв формату, осјетио сам разлику.

Ovi su ti isto zajebani , samo nađi neku boju koja je manje Stefijevska

Не видим слику :)

ja imam ovakav vec preko dvije godine, baterija ona tanja, može da drži preko 24h, slusalice razne promijenila

Не исплати ми се, превише пара сам давао за батерије и онда сам остајао гладан због тога :))

al omega su najbolje, (bolje i od originalnih koje su dosle uz njega) ne cujes konduktera kad dodje da naplati kartu...

Ове су можда гласне, али нису довољно јасне (рима, а :) ) не чујем нпр фино иразговјетно бас гитару, тј ниске фреквенције :)

A evo i moja mašinerija od telefona , nikad ga neću mijenjat.

Добио сам га на једној наградној игрици нешто Ц2 и увалио га за 85 еура цури у сервис јер је мислила да је Ц3 са двије картице :Д

Набави пристојне, или одличне слушалице, да видиш како ће озбиљнији плејер да пропева у односу на мобилни.

Набављам бре, и планирам да купим слушалице одма' осим ако фабричке уз плејер не буду одличне...

Пазарио на лимунду за 900 динара, и ради феноменално за те паре. 4гб. Није баш за аудио сладокусце и млатикурце, али нема бољег односа цена-квалитет, гарантујем.

Ладно 9 еура филипсов плејер.... брате.... не сери? :)
Ја мислим да је код нас ово неђе око 40, 50 еура ако не и више...

Начи брате, наш како ради, оштећује бубну опну, а звук квлт.

Планирао сам једном да одем у град са касетофоном што је Рајка купила у пољску прије сто година :))

mp409, najmanji od ovih, ali me je fino služio neke 4 godine, sada su mu sva dugmad riknula. Ovaj je bio dobar.

Мени баш треба мали, као они сонијеви... Или кад би ми неко дао ипод нано онако за не тако велике паре...
Нећу видео, само музику :)

pa kupi punjive baterije :) jbg, koliko para toliko muzike...
edit: i ne diraj mi omega slusalice, mnogo sam ponosna na njih... al ozbiljno, ove imaju najbolji zvuk od ovih malih, izvuku maksimum... a kupovala sam i sony i philips i svakakve neke...

pa kupi punjive baterije :) jbg, koliko para toliko muzike...

А нећу ја да работам око тога, дуса је то да се вртим и да избачам и убачам, ау муке :)

i ne diraj mi omega slusalice, mnogo sam ponosna na njih... al ozbiljno, ove imaju najbolji zvuk od ovih malih, izvuku maksimum... a kupovala sam i sony i philips i svakakve neke...

Брате, пођи у Делту у Нептун, узми преко пута пулта онамо слушалице Сонијеве овакве само без овог прекидача

http://cdn.overclock.net/1/1d/1d6eec69_sony-mdr-e10ip-grey-ipod-iphone-earphones.jpeg

Ако ти не буду ваљале, ја ћу их купит од тебе одма' ево обећавам :)

neću, volim ove :)

Ja koristim one što su mi stigle uz telefon , obične lololok

I Smare po čitav dan si na fejs a kad nekom trebaš nema te , nije mi jasno kako ne vidiš one Stefijevske slušalice , naš kake su. Pamet da ti stane olololo

Па био сам у град са женом мало, нисам је видио 3,4 дана бре :)
Дај ознаку да их нађем ја :)

Aj Smare kad nadjes odgovarajuci plejer obavesti me. Posto i meni treba neki, mada sa masivnom memorijom, jer mi treba cela diskografija Pink Floyda sa sve lajv albumima. + Drugi izvodjaci.

Inace trenutno slusam sa Nokie X2-00. Muzicki fon, stereo zvucnici, glasni, 2 giga kartica. Zadovoljan sam, ali ipak mora ultra kvalitetan zvuk za Floyd da se ima.

Ej, Kvačilo, ne treba meni Blek Hors, ne troše ove sluške mlogo. Oko 5% baterije na pola sata.

A i ti Šerloče, stvarno ne znam zašto smeješ. :)

A i ti Šerloče, stvarno ne znam zašto smeješ. :)

Brate , meni je ovo nekako previše. Kako ćeš na trčanje sa ovim ?

Ja prodajem Ipod touch (najnovija serije 4)
samo 25.000 din
Šta je to za ove naše uslove ... ništa :)

Ja sam imao samo jedan plejer u zivotu, ne racunajuci mobilne. Kupio neki mp4 plejer, imao neke zaebane funkcije za to vreme (igrice, video klipove mog'o da pusta) i sjebem mu ono staklo na ekranu drugi dan. Posle zaboravim punjac za njega u Grckoj, pa ga nisam ni koristio.

Uzmi bre Blueberry bitcat, mali, crn, mp3 plejer, imaš od 2,4 i 8 GB, baterija se napuni za 25-30 minuta a traje minimum 5 sati. Pušta i flac. Ha ga imam dugo i jebe keve. Samo nabaci neke dobre sluške i nema problema. A podnosi i niske temperature, evo ovo kad je bilo u februaru stisnulo sa minus 20 i nije ni osetio, iako je stalno u spoljnom džepu.
---
http://itnetwork.rs/upload/content/testovi_i_predstavljanja/periferije/blueberry_bitcat_mp3_player/BLUEBERRY_BITCAT_MP3_Player_5.jpg

Apple iPod bolju spravu nećeš naći!

Apple? You must be new around here..