Prijava

Колико имаш гласова толико зарађујеш годишње евра... педесет евра је минимум за животну егзистнцију јер град има добру социјалну политику...

Ko je ostavio srce na terenu, penzosi? :D

Не, бре. Наши! Борили су се к'о лавови. Али и пензоси су играли.. Уф! Оставили пејсмејкер на терену. (:

Лулана пробила Малу Видру! Имам ексклузивне снимке чина, било је крви!

Koliko para za snimak?

Cara je mesijanski propovedao novu veru i hteo da ruši paganske idole, ali su ga poput Muhameda proterali.
Sada samo poneki sledbenik radi u ilegali.

Лулана пробила Малу Видру! Имам ексклузивне снимке чина, било је крви!

Licitacija otvorena!
Nudim 199e!

Koliko para za snimak?

Снимак текме можете погледати на локалној Вукајлија ТВ, коју уређују Сос и Ремац.

пацов постаје профи бесраман у послу папарација, мого би да најебе, закувало се опасно.
али, једна истакнута ауторка, земљакиња оштећених тј. усликаних страна, стаје у његову одбрану и пред судом каже да је све то чинио у помраченом стању, заслијепљен од блица.

онда се он окренуо свом првобитном, иако непрофитабилном послу, а то је снимање филмова за одрасле, у којима је он заиста неприкосновени дојајен нашег друштва

Пацов и Лол се играју Прлета и Тихија у паркићу.

срето-штето, тв вукајлију уређује пекку
http://vukajlija.com/forum/teme/17234-tv-vukajlija

Суптилно опоменут од стране васколико пресветле и понајбоље модераторке, поучен искуством и окајаног греха затварам бизнис на црној берзи зарад рада на својој канализацији и улепшавању животног простора. Од средстава добијених од горепоменуте благородне модераторке оснивам продукцију и почињем са режијом првог вукајлијашког порнића.

Аудиција је отворена, пријавите се. Не плаћам али обећавам да ћу и баба и дедама да вам доставим снимке.

(Слике и остало што је забрањено продајем у парку сваког дана од 18-19 часова, шифра: Где си деда сакрио кокарду? а одговор на то је: Деда децхко!)

срето-штето, тв вукајлију уређује пекку

Ахааа... Ја мис'ио Ремац и Сос, пошто они највише контролишу постере, ко'ко сам чуо, па оно.. Може, Пеки. Он ће да пусти ову песму на полувремену:

http://www.youtube.com/watch?v=0VJ8cB2ihvE :D

Где си деда сакрио кокарду

Pacove, oplodi me u cmar!

пацовљев први видео-урадак можете погледати овдје: http://vukajlija.com/forum/teme/17984-smesan-print-skrin-sa-vukajlije?strana=73#post_1897486

(а ако вас нађем у парку: БОГ ВАС ПОГЛЕДО!)

Сутрадне ако узмогнем да се пријаве кандидати да режирам један у не лезбо варијанти. Ове две се јашиле саме, што би се рекло, филм се сам снимио, ја сам само држао камеру.
Пријављујте се бре, неће да боли, можда мало кад вам дам вилу и мотику али добро, све у рок службе.

Svidza mi se sto e tema pokrenuta ololoo

Постоји посебан худ, у којем живе Бурзум, Френки, Блек Хол, Запата и остали тарзани, који изучавајући широку литературу уче нова поређења која ће користити у својим текстовима.

Sreten spopada ljude na ulici i drzi govore da je KRAJ blizu jer su ZIDOVI u gradu.

Кад Сретен корача на његовим отисцима пише Сретен.

MarijanuP ne vidjaju danima po gradu. Cudan miris se siri iz njenog stana.