Prijava

Stefan Kostić ima tajne kamere postavljene po cijelom gradu, da može da vidi sve što se dešavalo i kad nije bio tu :P

Постоји посебан худ, у којем живе Бурзум, Френки, Блек Хол, Запата и остали тарзани, који изучавајући широку литературу уче нова поређења која ће користити у својим текстовима.

Кад Сретен корача на његовим отисцима пише Сретен.

Схоми се не зајебава. Схоми да буде градски Теофил Панчић.

Јеби се Куплунже :)

Ela i ja otvaramo ogroman podrum pića, jer znamo šta bi najbolje išlo u tom gradu lolololo

Ako ti imaš podrum pića, logično je da ja držim kafanu, gdje svi ločete na veresiju.

Odlično, taman da ti snabdevam kafanu...po specijalnim cenama, naravno :)

Kod mene u stanu mogu se naći sve vrste začina i povrća. Od peršuna do tikvica. Prodajem po povoljnim cenama. Imam svoju tezgu na pijaci sa svežim voćem.

U kafani živa svirka, naravno. Bend Čavez i NešaDebeli praše po rokenrolu.

Reme je džangrizavi strarac koji se svađa sa maloletnicima sa sajta i gađa ih flašama jer su smarači i ne mož' na miru da čita Politiku (dugačke definicije) od njih. Mršćte čitači Kurira decxko!

i ne mož' na miru da čita Politiku

Ja sam novinar , opaaaaaaaaaa

Elem , aj bi' bio zajebani detekiv i zajebano lice pravde , tumarao bi po gradu u potrazi za počiniteljima raznoraznih zločina. Raskrinkovao bih trajno banovanu bagru !

Vučica je psihoterapeut, sluša druge kako joj se jadaju hnjo hnjo

Vučica je psihoterapeut, sluša druge kako joj se jadaju hnjo hnjo

ololololo

:D
I ukoliko neki pacijent nekoga izvređa gađam ga peršunom i tikvicama. :)

Ja bi jebo. Ko što sam i ovde.

Ja bi izlazio u grad.

Ja bih opet bio u inostranstvu...

ja bi držala gradsku javnu kuću u kojoj bi bile zaposlene sve sisate vukajlijašice, toliko od mene....

Kostic nikada ne spava.

Ja bih izlazio čim zađe sunce, da spopadam maloletnice, vatam debele vukajlijašice za bradžaje, žgoljave vukajlijašice za rebra, i šerlok ne bi mogao da me navata.
Preko dana me ne bi viđali, jer bi bio kući, i tražio na guglu: "Hau tu grou jor pinis ouvr tu inčiz"

A ja bih spavala ili mesečarila po ceo dan. Takav mi je horoskop, šta ću.