Prijava

А није лоша ова вукајлија , мош да покупиш неких добрих фора па их просипаш у друштву ко да су твоје.

Ja sam na sajtu ukupno oko godinu i po i nešto malo jače, i smem sa ponosom da kažem da nijedan jedini put u životnoj situaciji nisam iskoristio nijedan jedini fazon sa Vukajlije.
A kad mi neko u stvarnom životu ko ne zna da imam profile ovde (a manje više ne zna skoro niko) pa počne da mi u toku razgovora priča ''lol, kobjasnio sam, kobejnovo se, imam transfer blama'' i ostalo prosto mi bude žao te osobe. A i inače su mi jadni oni koji s ponosom pričaju tuđe fazone ko da su njihovi.

jebote, čitajući ovo što ste napisali, primećujem se da vam se ovaj sajt duboko zavukao pod kožu. ne valja vam to.
oke je zezati se kad vam je dosadno, pa nemate pametnija posla osim da visite po netu,al, ne valja ni prećerivat' bona.

Ау јеботе, ви сте се баш заживели на овој теми. Нема ме 2 сата, одем да играм кошарку, тенис, фудбал, претрчао сам 9 круга око фудбалског терена, а овде се причају аброви. Добро је то... Само се децо расписујте, биће нешто од вас.

A kad mi neko u stvarnom životu ko ne zna da imam profile ovde (a manje više ne zna skoro niko) pa počne da mi u toku razgovora priča ''lol, kobjasnio sam, kobejnovo se, imam transfer blama'' i ostalo prosto mi bude žao te osobe. A i inače su mi jadni oni koji s ponosom pričaju tuđe fazone ko da su njihovi.

Zašto? Zar je jadno što ljudi nisu dovoljno kreativni (jbga nije im dato) da sami smisle neku foru? Fazon, "jesu jadni ovi retardirani ljudi, ne mogu da trče, hnjo hnjo".
Zar trebaju da budu prokleti kao Salijeri, jer mogu da prepoznaju dobru foru, ali ne mogu sami da je smisle?

Упознала сам неких кул људи који су ми постали јако блиски.

А неки ме више не воле. :(

Jedno je da ponekad koriste, a drugo je da siluju te fore ko što su silovali Pantelu.
Tako da da, ti koji ne mogu da smisle sami neku foru a koriste tuđe su mi jadni. Ako već nisi duhovit ne moraš ni na silu da pokušavaš.

"zbog tebe više ja ne učim ko pre..."

meni je jedino pomogla da se udam, i to je to....

Tako da da, ti koji ne mogu da smisle sami neku foru a koriste tuđe su mi jadni. Ako već nisi duhovit ne moraš ni na silu da pokušavaš.

http://www.memecreator.org/static/images/memes/13759.jpg

Није фора у томе да они користе форе типа кобејновање, лајферисање и тако то, него ми дође неко са пријавом "Е знаш шта су овчије богиње?", ја се као сав заинтересован упитам шта би то могло да буде, а он каже "две бабе које чувају овце хахахах" а то је моја дефка одавде, питај бога како је нашао, и само прозборим "хах, ма чуо сам то". На те форе мислим, и скоро један лик у друштву извали ПУНИ КО ШИПТАР КОРНЕТ! Вукајлијо, Вукајлијо...

А зашто вам је ненормално да се користе изрази одавде? Ако се већ створи нови сленг, зар не би требало да живи у усменој форми? Чему то љубоморно чување продукта ума вашех? Што сте уопште и притиснули оно дугме ОБЈАВИ ако нисте хтели да поделите са светом?

То као кад би сад Андрић пиздео што му средњошколци у сваком боговетном писменом задатку цитирају одвале из О причи и причању.

Значи, оно. Какви сте кењатори, невера.

Немо, много си се залауфала, не прича се о томе да смета, бар мени не смета, него је незгодна ситуација кад се сви као смеју а ти већ знаш фору, о томе се прича, бар колико сам ја у току, и о томе колико се критеријум хумора изместио.

Е јебига онда...

Povećala mi broj divnih ljudi, neki prijatelji. A što se humora tiče isto propast, uglavnom me gledaju kao da mi nije dobro zato što se ne cerekam na "odvale". Moguće i da mi je pomogla da otkrijem svoju ciničnu stranu, ili da je usavršim. Ovde se prilično relativizuje svaka glupost, što je ogromna pomoć. Sa te strane donela mi je znanje koje bi se možda ovako merilo u godinama susretanja sa kojekavima. I u skraćenoj verziji dobila sam podatke o sadašnjici i detaljan uvid u privatnost mnogih kategorija, jer inače ne bih imala prilike niti bi me interesovalo šta rade neki čudaci. :) Zaista, divni ljudi, uvek se fino odmorim ovde. I dalje.

Ovako... Pozitivna strane je što obnovio znanje slenga, upoznao neke izraze i poređenja iz koje nisam poznavao ranije. Tu je takođe i podizanje kriterijuma humora, već mnogo puta spomenuto ovde (npr. vidim neka "bubili" govna sa sajta "Lajkuj me" ili neke linkovane postere sa mačićima, zečevima i sličnim živuljkama koje su iz nekog, meni neznanog, razloga simpatične žgadiji, i iskreno mi se smuči do te mere da poželim da ih sve pobanujem da sam neka vlas'... lolo). Ovde sam pročitao neke definicije na osnovu kojih mogu skoro pa pouzdano tvrditi da su ih pisali suvi genijalci i erudite, ljudi kojima od srca skidam kapu i za koje bih bio počastvovan da ih upoznam, kao narafski i masu veoma duhovitih i zajebanskih zonfica. Takođe, pokupio sam i dosta izreka koje sada koristim skoro pa svakodnevno - omiljena mi je "navalio k'o smrt na babu", a i otme se i "jebe kurcem u pičku" i dosta drugih. Upoznao sam (za sada virtuelno, a nadam se uskoro i uživo) dosta visprenih i duhovitih ljudi, i gledao slike (noćima, prim. autora) vukajlijašica koje su bile dovoljno lude da me prihvate za jarana na društvenoj-mreži-čije-se-ime-ne-spominje. Od negativnih stvari: iz dna duše sam počeo da mrzim spem, jebene meme-e i slike raspalih ponija i lama, i neke stvari za koje mi nikad neće biti jasno kako nekome mogu biti zanimljive (pujo šutka WTF?!). Takođe sam video kakve sve jadnoće ljudi mogu da rade zarad nekolicine pluseva i odabrane definicije. Da mi je neko ranije rekao, verovatno mu ne bih verovao. Takođe sam video generalno (ne mislim da bidnem uvredljiv) kako ima masa ljudi koji su u stanju da zamrze osobu koju nikad u životu nisu videli, i patološki-opsesivno hejtuju istu... jebiga, možda sam old-fešn - ali zar nije to malo spičeno u glOvu?
Eto tako.

rekao bih da sam poceo da jebem, al ko bi mi poverovao?

ЕВо ја ти верујем.

Препотентност... Патолошка интервенција на вишем нивоу у операционој сали број 3. Шит!