Prijava

Pokazao je tata opet da je najbolji ikad.

Kakav je gospodin ovaj Tramp, neko drugi bi gađao štapom ovog u publici, a ja bih uskočio u publiku da ga nalupam.

Pa gospodski je sport Billy, jeb'o ga ti, i on bi to vrlo rado uradio, al' zna da bi snosio ogromne posledice, pa se suzdrži, šta ćeš. :D

Al' je bio trocifreni brejk Hokinsa u 26. frejmu ajoj, na kraju crna od martinelu u donju desnu... umetnost.

Овај, ај јесте реклама ал хтедох да направим дефку о једном великом краљу снукера, Ронију. е сад има једна анегдота коју сам ставио тамо, па сам хтео да ме боље упутите у то :)

Ništa Stiv Dejvis, Stiven Henri, ovoono...
Istorija sukera počinje od juče...ej bre!

pa vidim da ga svi gotive ovde a i realno, lik je skroz cudan ono, najzanimljiva biografija, šta znam.
Hendri rispekt, al Selbi je selbi za mene

Kad je Ledzends kap?

Ima li šta sad , da odgledam ?

Gledate li vi ovo ludacko polufinale?

Не одгледах задњу сесију, виша сила. Прије тога одличан снукер. Селби зајебант, изгледа да надимак ''џестер фром лестер'' није само због римовања. Баш уживање за гледати.

Волим Селби да освоји, али мислим да је немогуће, Рони, оно је лудак тежак.

Zaista vrhunsko polufinale, skoro da su svaku polušansu iskoristili. Mada, pitanje je da li se Selbi potrošio, pre svega mentalno. Ako bude i u finalu fokusiran kao protiv Robertsona, ni Roni nije siguran...

Gled'o sam ovo Robertson-Selbi više neg' O' Salivena. Klali su se samo tako. Šteta što ima Selbi malo vremena i pitanje dal će uspeti da se odmori do 3 danas. Očekujem dobro finale.

nije stigao da se odmori... gresi, nervozan je. Mislim da ce biti dosadno finale, sansa jedina je da do kraja dana bude jedno 3,4 za Ronija, i sutra da se Selbi napne. Mada tesko

Ма Рони се дрогира, не видим други начин. Демонстрира силу човек.

рони класа. живо ме занима шта ће хенри дуради ако се врати.

Jebote, gledam fudbal i nisam ni provalio da su počeli, prebacim i vidim već 3-0 za O Salivena! Kad pre???