Prijava

Мора мало свежа крв да се унесе у снукер, малтене исте њушке гледамо 10 година.

Биће једно 150 дингова, Кинези кад се нечег дохвате ту нема стајања. Зна ли неко има ли код нас професионалних снукераша?

Kad nastavljaju ovi i koji je rezultat, mrzi me da trazim

Mislim da nema, ima nekih poluprofesionalnih i amatera, najbolji je imao brejk od 60, valjda, svetlosnim godinama smo udaljeni od nekog višeg nivoa snukera.

+1 za Kineze.

Нема настављања, енде. 18-14.

Za ronija predpostavljam?

Me zajebavate da je Selbi uspeo da dobije doktora snukera?

Jebote zadnje vreme doslo kad titule osvajaju Cibona, Zvezda, Selbi, Atletiko, Mancester siti...

pa do 35 se igralo
18:14 i kraj je

Следеће године Трамп осваја :)

Ja bih voleo Hokins. Onako kad mu pogledam facu sav tužan, ko najveća beda izgleda. A i prošle sezone je igrao finale, sad polufinale, red je da ga usere sl. godine.

JEBI SELBI ROKET RONIJA RONIJA RONIJAAAAAAA! Kako je doktorski ubacivao one daleke Selbi svaka mu dala. Kolko je para dobio nisam čuo?

Trista iljada funti.

Ja pored osalivena koji je doktor cenim robertsona i mnogo me razocaro sto je puko od ovog polusnukerasa, a od ovih novijih gotiva mi je ovaj tramp. gledo ga pre dve dine, fazon igrao sa nekim favoritom i dobra muda pokazao, nisam ni predpostavio da ce tako brzo uci medju najbolje

Gazimudo čemu omalovažavanje Selbija ? Čovek igra sjajan snuker, ne toliko ofanzivan i ne toliko napadački kao Roni ili Tramp, ali je ćaća sa snukere i defanzivnu igru, iako ne davi sa tim.
Nisam ispratio kako valja ovo svetsko i finale sam odgledao samo kraj, al gledao sam pre Selbija i čini mi se da mu ovo i nije najbolji snuker i da je mnogo bolje igrao pre jendo 2 godine kada je bio na prvi na turu.

Gazimudo čemu omalovažavanje Selbija ?

ma nisam ga omalovazavao nego su pored Osalivena svi polusnukerasi.
A nije los Selbi, nije smarac sto ti kazes.
U principu od snukerasa ne volim samo onog Dota, tuko bih ga dok ne iskenja maksimalni brejk

сви ви који кажете да је селби полуснукераш имате упитно знање о снукеру.
селби је комплетан играч који се јако добро умије прилагодити игри противника.
до јаја што је осаливену неку лупио пљеску. брао за селбија.

Odlicno igrao Selby. Klasican recept za dobijanje Ronija, ebdonovanje i odlicna defanziva.

Селби је врхунски играч, ту нема збора. Разумијем антипатије према њему и обожавање Ронија, исти сам, али дајте се контролират.