Prijava

Znači ne mogu basket sa vama? :(

Okej...

naravno da mozes

Cak i da hocu kako bih nekome zabranio?

Kad da dođem i gde?
Možda nemam dobar šut al sam zato loš pod košem.

Subota, 14h, ada
zovi me na mob da ti kazem koji kos

Shta je pseto picxko kolko si ti imao visine u prvom srednje reci picxko

Opet ne igraš u subotu duksone? Pa nemo me jebeš, moramo opet da se mešamo. Prošli put vam se i igrač povredio. Zanimljivo da nije od posledica grube igre. Lako je psetu da igra posle sale kad njega ne juri i ne udara Branko Lazić ceo termin.

Mislim da je kod Gazimuda bila mrežica, ako je još uvek živa. Pa bi mogao da ponese ako dolazi

Shta je pseto picxko kolko si ti imao visine u prvom srednje reci picxko

Lolcic u prvom srednje sam kucao kako hoces. Tj kucao sam i u osmom osnovne al si pitao za prvi srednje

Gusti sram te bilo za ovu izjavu brate najfauliraniji sam igrac na tom terminu ako izuzmem onu dvojicu sto se macuju svo vreme jbt prosli put mi ruke bile crvene od zgloba da lakta kao da sam se tetovirao

Agi je mislio zbog visine. Ne može stvarno jbg.

Ma otkud znam sta je mislio vidis da je stalno nesto dvosmislen poceo da mi se penje na kurac sa tim

Ako oce da igra nek napise "dolazim" i cao sta mrsi muda

Kod mene je mrezica, al ne merem ovaj vikend.
Dobar basket bio prosli put samo obavezno zovite Anlave

ja ne mogu da kucam jer sam debo :(

Ne dolazim, da se Pseto ne nada.

Ne znas ti moje muke pseto. Ja posle prva dva, tri termina ne zalazim u reket. Rizicno je. Ako se ne skupe grobosi, mozemo malo bolje to da organizujemo za sledecu nedelju. Ne ide bez mrezice. Kako da je cepam ako je nema

Duvaj ga agilni

Gusti ko da ne znas sta se desava, kad god krenem na ulaz cuje se aplauz :)

Počeli ste ponovo da pikate basket? Super jebote, igrao sam ga samo jednom ovako rganizovanog preko Vuke.

Nisu, tek se organizuju (ko babe). Jel to na istom mestu gde i VOS? Daleko jbg. A i ne znam kojim kvalitetom raspolažete.

Koliko sam shvatio svi su trenirali basket (i ja među njima), tako da je najverovatnije pristojno pikanje.

E super onda. I ja sam trenirao, 8 godina. Fudbal. :)
Daleko od toga da bih bio najgori, ali pošto sam odigrao 2 basketa ove godine, sigurno bih prvi crk'o.

Voleo bih da dodjem ovu subotu, ali imam neke obaveze... Potrudicu se da nista ne zakazujem za sledecu.

Brate dionisio, gde bi ti prvi crkao, ja prosli put 2x sutnuo, jednom stao u blok, izgzubio loptu, uzeo skok i trazio prvu pomoc