Prijava

Gazi, ja obično stignem do 6:6 rezultata, i podbočim se... BIĆE DANA ZA MEGDANA!
Serem, mrzi me da pređem pola grada, jbg. A idem kući vrv za vikend (idem reda radi, ne moram).

Ima li sta u nsu? Slepi i ja smo raspolozeni. I da, uaaa titovi blizanci pickeee!! forza Honvend. imam zelju da ukrstim koplja na suncem okupanim terenima sa gustim, osecam da je teska kategorija, al da ume..onako bas...kad banem eto i mene poyy

Umeo. Davno. Sad samo ponekad imam neki lucidan potez :D jedini sto sut tu i tamo sluzi. Nije neki basket, al dobro, vazno da se pika. Da najavim ekipu duka, pseto i ja. Xe xe

Naravno, nisam ni mislio da si sad profi :D nego zakljucujem iz tvojih postova da se bas razumes i da si (kad god to bilo) nekad ozbiljno pikao, te bi mi bilo zanimljivo da odigramo koju partijicu. Pseto osecam da je standardno lik koji nikad nije trenirao basket, al onaj tip igraca koji je najkorisniji. Svuda na terenu, pohvata lopte, ne trosi ih i nema previse dodira sa njom, a igra agresivnu odbranu :D

Pseto osecam da je standardno lik koji nikad nije trenirao basket, al onaj tip igraca koji je najkorisniji. Svuda na terenu, pohvata lopte, ne trosi ih i nema previse dodira sa njom, a igra agresivnu odbranu :D

Псето је Бранчило хаха

ша серете бре да не можете много да издржите, ја могу пешес партија заредом сигурно

ајде да играмо сад у суботу озб

Pseto vise lici na andreju milutinovica vez suta :D a ono nejked, pratim, volim pa se.kao i razumem. Poslednji trening sam odradio pre 10 godina, tako da je.tehnika zamrla :) od ljudi s kojima sam igrao odavde, duka je najbolji, al nece cima jer je pizda :)

Steta.sto nemamo kameru da snimimo kosarku sto igramo nas.trojica, da vidite.psetovo aplaudiranje kad krene ka kosu :)

али лајковацхете се сигурно и договарати одабхане не мозхе то :(

Ajde Enemi pusti ljude nek se lajkuju decxko

Pseto vam je Dalo.
Nema sut, nema tehniku, mrsav i zbog njega stalno vristis od smeha

Pseto vam je Dalo.
Nema sut, nema tehniku, mrsav i zbog njega stalno vristis od smeha

+454151

Zaboravih daloa

E gusti, možda i igram u subotu u sali, znaću noćas, pa ti javljam.
Imam ja mrežicu, ali lopta mi je ćelava i ne baš naduvana. Ovo drugo može da se popravi, ovo prvo baš I ne.

Hah, ne izazivajte nejkeda ludaci, dečko je profi. Mada lepo bi bilo kad bi banuo jednom, da se ti i ja malo ozbiljnije uhvatimo u koštac :)

Aj neka neko pravi spisak. I neka proveri vreme kakvo će biti

Ae javi mi. I ono, ponesi mrezicu u salu da je nakacimo tamo gde je ona sjebana, pa.cemo je skinemo. Mi se sad dogovarali da kupimo. Al smo nesto lenji. Ae dodji, ne igra nama luli pa ce te cuvati onaj nagruvani ;)

Kapiram da je nejked neki pro, oce se izivljava nad nama zaostalima

To u 2 na Adi bi mi bilo kasno, pošto imam obaveze od 4 na skroz drugom kraju grada, ali ako bi bilo mesta za to od 12 do 1 u meni za sada nepoznatoj sali, bio bih rad ovaj vikend da odigramo jednu partiju basketa.

PS: Igram basket bolje nego fudbal :)

Predrazinjo upitanju je kosarka 5 na 5 :) doduse malo podseca na ragbi jer nema lakih poena. Prosli termin 3 povredjena :)

Obavesticu te ako bude mesta. Ako imas snage :)

Igram košarku redovno (trenirao sam inače 6 godina), imam snage za termin opušteno. A i pravo da ti kažem, mnogo više volim da igram košarku na 2 koša 5 na 5, nego basket 3 na 3.

Ako bude nešto, javi.

Hahah Duka mojne to, pomislice ljudi da sam stvarno pro :) nekad sam se lozio, al davno je mast otisla do kote 25, sad varira oko te brojke, tako da sam tanka prica. Duka ti bese iz Va? mora da smo se susretali na kosu nekad :D
Znaci promasih prognozu za pseta, steta. I Predrazinjo mi vuce na staru skolu, sije garant.

Vazi. Javljam ti ja ovde do cetvrtka.

A pun kurac vas.valjevaca i svi neso pikate basketa. Kad budes u mogucnosti nejked obavezno svrati na koju partiju. Valjda cemo se do tad uhodati

Pa dobro, polupro, gledam radnički pp kad god imam priliku, SKAUTIRAN SI :)

Mhm, setio sam se da smo u bloku uglješa, milun i ja igrali jednom protiv tebe i tvojih omladinaca, ali sam tek kasnije shvatio ko si ti i to preko malog višića. On, džoni što trenira odbojkašice šta god,aca radovanović i onaj drugi mali aca ponekad bleje u drugoj na basketu, pa sam tako shvatio da se sa njima manje-više družiš