Prijava

Vukajlija je oduvek, ili bar koliko sam ja na ovome sajtu mesto prepirki raznih vrsta. Na predlog jednog od moderatora, odlučio sam da postavim temu na kojoj svi vi koji imalo mislite da je vređanje bilo kog člana ovoga sajta, te prepirke u kojima se koriste pogrdni nazivi i imena, te spominjanje tuđih familija suvislo i nepotrebno ovom sajtu.
NAPOMINJEM da ovo nije tema na kojoj planirate da se raspravljate i svađate, na samu pomisao da ćete ovde nastaviti svoje neizravnate račune, zamoliću moderatore da izbrišu sve postove i zatvore temu!
Očekujem podršku od svih onih koji smatraju da je vreme da stanemo sa svim trvljenjima među članovima i autorima koji dolaze na Vukajliju.

Imaš moju apsolutnu podršku, u potpunosti se slažem sa svim gore navedenim.

nemas pojma koliko se slazem sa tobom i koliko je ovo borba sa vetrenjacama.

Vređanja treba zabraniti a one koji vređaju treba banovati.
Ako moderator iz nekog razloga toleriše vređanje treba banovati i njega,
i ukinuti mu funkciju.

To je nama moderatorima najsvetliji zadatak. Niko ne sme da vas vredja! Svinje moje male :)

Evo primera jednog od Modova,koji ume da iskoristi lošu reč u lepe svrhe.

Слажем се да не треба да буде вређања међу члановима. :)
Али мислим да је сајту потребнији управо топик где ће моћи да се вређа без ограничења, да би се чланови издували. Онда би то добило комичну ноту и сви би се помирили на крају.

На крају би Луди рекао Харлекину: Харлекине, волим твој смисао за хумор!
А Харлекин њему: Луди, одувек си ми се свиђао, али нисам смео да ти признам, да не помисле да сам геј.
И од тог тренутка би се волели, па би се упознали и дружили би се до краја живота.

Ali ja ne mogu drugačije da pričam sa ljudima!?
Razmišljam se da počnme da koristim avatar sa slikom Dr. Housa!

Džimi,slažem se sa tobom,i tamo upućivati sve koji se raspravljaju.

Lepa bajka Jimmy. :D O'š nam ispričaš još neku?
Psv, znaš da podržavam ovo, vid'o si danas moj post.

PSV, ovo jesu lepe želje i namere s tvoje strane, i ja ih podržavam, ali nekako se u praksi uvek nađe neko ko se pobrine da to padne u vodu.
Bilo kako bilo, ako imamo nešto nekome da saopštimo, tu je pregršt divnih reči dragog nam jezika, pa izvol'te. Ko ne zna njima da barata, bolje da ćuti.
I da, ne morate da otvarate temu za vređanje, postoji tema u kojoj se psuje, i lepo joj ide :-)
Sve u svemu, podrška :-)

Čekam da tridesetog posta da se pojavi neko ko će ovo da upropasti...
Posle ću još malo da ga čekam, al' što se tiče same ideje lepo vrlo lepo...

slazem se PSV... sirimo ljubav :)

Ali ja sam već pokušao da zadenem kavgu!?
Zašto niko ne reaguje???

Bez imalo sarkazma, pun mi je kurac prepirki i vređanja. Podržavam.

Vodimo ljubav, a ne rat, budimo svi k'o brat bratu brat!
Popusimo drogu, posadimo cvece, nasa se komuna raspadnuti nece!