Prijava

Подржавам.

Ja ovo pokreno ko Lenon, sad samo da nabavim neku Joko ovo Ono, i da neko napravi atentat na mene.

Даље је било!

Џими, не свиђа ми је идеја. Пошто има чланова који би се под окриљем анонимности прилично радовали том пљувачком-вређалачком кутку форума, ја се пре залажем за витешко решавање спорова. Сматрам да би било ефектније и краће. Након "размене мишљења" учесници могу нешто заједно и попити (ако буду обоје на ногама).
Ако се усвоји, јавите... морам направити "то-до лист"...

u potpunosti se slažem sa svima koji se zalažu za suzbijanje ove neprijatne pojave!

Spominjali smo jutros na četu forum Prepucijum, gde bi ljudi mogli da se prepucavaju do mile volje. Ja čak posle napravio i defku o tome. Pa ako ništa drugo, bar imamo predlog za ime.

Не ваља то ништа, моја идеја је боља... :)
А и тиме спречавамо класичну интернет храброст

Ko oce da se malo "izduva"...nek ide na ovu temu: http://vukajlija.com/forum/teme/3940

Prvo je otvorena kao moj revolt na to sto sam shvatio da neki ovde misle da sam vulgaran...a kasnije je iz filozofske rasprave evoluirala (ili nazadovala) u jednu mentalnu instituciju, gde skupljamo psovke i bezobrazne dosetke. Svi ste dobrodosli.

A naravno, ni na toj temi nije potrebno vredjanje, kao ni na celom sajtu...al neki ljudi su nepopravljivi.
I dok ima stava "kuj ne trebi dnevnu politiku, taj ne voli svoju republiku"...nece doci do mira ovde. Jebala vas politika, ja bi prvo to zabranio ovde, a posle ce vredjanja sama da se razrede...
Pod dnevnom politikom ovde podrazumevam svakakve pokusaje vidjene iz ugla malog Djokice da neko promeni stanje u drustvu (jer time misli da voli svoju republiku) ...

Da dodam: I otvoriti trac rubriku vezanu za Vukajliju...da svako ko oce da se vredja i raznosi ko je kad prdno ovde, i ko je koga i zbog cega banovao i oterao u PM...da na ostalim temama ne dodje do krvoprolica.

Drago mi je sto se slazes.

Ja sam ranije bila otvorila teme Svadjalica i medijator koje su imale istu svrhu kao i ova tema sad.Na zalost modovi se nisu slozili i zakljucali su ih.
Svaka dala onom modu koji te je nagovorio PSV da otvoris ovu temu!Apsolutno podrzavam!:D

Корлеоне са породицом се придружује честиткама, и поручује будућим кавгаџијама:
http://www.youtube.com/watch?v=6ufWOQDFBl4

Tooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo
Korleone

najbitnije je da svi mi kojima se dopada ova ideja, i želimo da je podržimo, svim silama pokušamo da vređanje ne samo ne počne od nas, već i da ne reagujemo na provokacije. za svađu su potrebne dve strane, tako da te priče on je meni pa sam ja morao njemu da vratim za mene ne važe. Budite jednom na visini zadatka i jednostavno iskulirajte :D

poz

Moja svaka partnerka je volela da je vredjam i govorim prostote kad je blizu vrhunca.