Prijava

Tienri Anri. Gospodin čovek, džentlmen u kopačkama.

Zizu, bolan, Zizu!

Aman ljudi, Edgar Davids ili Del Piero!

Едгар ми је био идол, само због оних наочара.

Debeli, pravi Ronaldno. Ronaldinjo. Zidan. Mislim da su daleko ispred ostalih. Mada, mnogo je vrhunski igrača tada igralo fudbal. A najviše cenim Havijera Zanetija. Sinonim za kapitena

Edgar je tata, nego sam ga zamrzeo malo kada nam je muljnuo onaj gol u nadoknadi steram mu ga uteram!

A najviše cenim Havijera Zanetija. Sinonim za kapitena

Такође. Малдини и Занети предтављају модел играча на који би требало да се угледају многи, надолазећи играчи.
Никада нисам свршавао на Роналда(бразилца, разумије се) већ на Зидана, Седорфа, Бађа и Ривалда.

Никада нисам свршавао на Роналда(бразилца, разумије се) већ на Зидана, Седорфа, Бађа и Ривалда.

Ko je veći derpe? Da li ti sa ovakvom izjavom, ili sam ja zato što te zamišljam kako onanišeš držeći u ruci album sa sličicama fudbalera?

само нишаним и чекам да неко каже Меси , па да се запитам о смислу живота.

Thierry Henry u Evropi,a inače SVAKI FUDBALER KOJI IGRA U J.AMERICI je u proseku bolji od ovi "manekena evropski".
Ima tu još neki pojedinaca koji svake sezone igraju solidno tj. ne opada im forma bez obzira koliko godina imaju ... kao što su Raul,Klose itd.

само нишаним и чекам да неко каже Меси , па да се запитам о смислу живота.

On ce biti na temi od 2010 do 2020 :)

po nekoj logici trebalo bi da je to del pjero.covek igra kontinuirano dobro.kao i zaneti.ovi ostali se pojave,odrade par sezona i raspadnu se.ne raspadnu se da bas ne znaju da igraju,ali vise nisu kao pre.naravno,mora se naci mesta i za ronalda.onog pravog,ne portugalskog gancija.

ko ne misli da je ronaldo đembeli ili zidan zidan taj ima zglavom problema, kaki ronaldinjo kurac palac takvih na lopate bilo igrača

da, i sedorf je brutalitaran

Andriy Shevchenko, Sergey Nikiforenko.

Зидан, Тоти, Дел ПиЈеро.

Del Piero
Zidan i Ronaldo bi se kidali da je pitanje od 95-2005 al posto je izbor do 2010 mogu da sisaju kurac