Prijava

Axaxaxaxax, a budale. Axaaxaxax

išlo da se ispoštuje čovek i da se uzme 100 evra :)

У јебо те, деда туче добр субвенције за рад. :)

Deda ima farmu krava bato :)

Шта знам, ја слабо сточарство, само за сопствене потребе. Нешто свиња, живине и тако. Имам свашта нешто на уму, али само док завршим факултет па ћу се посветити томе.

Има ли ко од вас искуства са пчеларством? То је још једна од ствари у коју мислим да се укључим кад завршим факултет, тетак, двојица кумова и један комшија ми се баве тиме, па и ја мислим да им се придружим, за почетак са неколико сандука, па ћемо видјети за касније.

Jebeno je pčelarstvo, traži puno vremena, svakodnevni obilasci i svakojake zajebancije, ali isplati se na kraju. Mislim da je neki minimum 20ak košnica. Ne vrijedi ti se zajebavati sa nekoliko. Ispitaj te svoje prije nego što kreneš u tu pustolovinu.

Дубе, са ког си ти краја?

Potkozarje.
IMT 539 de luhe

Mitke de ćeš u poljoprivredu posle završenog fakulteta, vataj se ti Beograda ako me razumeš :)

Боксеру, знаш ли ти шта је то срећа? Не бих ти ја могао чучати у некој изнајмљеној гарсоњери поред оне моје љепоте, нема тих пара које би могле да ме натјерају. Није ни у Београду срећа. Највише бих волио да се запослим и да имам фиксно радно вријеме, а да послије могу да се занимам на селу. Видјећемо шта ће бити.

Boxore dobar ti arhitekta beše na zgradi sa one slike :)

Највише бих волио да се запослим и да имам фиксно радно вријеме, а да послије могу да се занимам на селу.

Ovo ti je zajeb svih zajeba.

I pseto nemo da zaboraviš radžu!!

Mitke kapiram ja to sve, malo se šalimo.
Nije zgrada, oni je terasa po dužini kuće tj na Ge.

Ahaaa, paa, lepa je...:)

Axaxaxaxa, ček da vidim jel ima neka bolja slika.

Meni ovo liči na neki majstor Bob tobogan i ti se fazon zaletiš i sa njega pravo u traktor, sa ornim seoska sam lola osmehom...:))

По овом здању видим да имаш добру ракију, мора да се добро заливало :)

Највише бих волио да се запослим и да имам фиксно радно вријеме, а да послије могу да се занимам на селу.

lepo ti je reko dub, s ovim nisi nigde pristao, "polovak". nit karijere nit vajde od zemlje.

Kume Bohore, stvarno bre ovo neka Gaudijevska arhitektura, ni ja ne kapiram, dotera deda dve junice na pijac u subotu da se ovo dogna da lici na nesto :)

vidim, sve domacini, mucenici ovde, rispekt!

A jbg, čovek ima pare al nema ukusa, Axaxaxax